2733
2734
عنوان

چطوری هضمش کنم اینکه شوهرم رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 113 پست
چرا مردا اینقدر وقیح شدن😐  یه سریا انقدر راحت میگن مهم نیست   درکتون نمیکنم آخه به ...

اره بخدا یبار بخاطر ی دروغ یکاری کرد شب تا صبح گریه کردم یکی بد منو پیشش گفته بود

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
قبل ازدواج میدونستی؟ ؟ من عشقمو بخاطر ازدواج قبلیش ینی عقد قبلیش ول کردم چون طرف فامیلش بود گفت س ...

ن مثلا اگ بدونی با کسی بوده رابطه داشته درد نداره تصویر واضحی از فرد نداری

اینکه طرفو دیده باشی جلو چشمت بوده دیگ هی مقایسه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا منم مث تو دارم میشم اون یبار عذر خواهی کرد قبلا ولی باز امشب عصابمو خراب کرد

ببین ول کن 

اهمیت نده میدونم سخته ولی اینو سال بعدش میفهمی 

اشتباهی ک من کردم تو نکن 

من سر غصه خوردن کیست آوردم 🤕

2742
اره من بعد گذشت دو سال که فهمیدم هنوزم یادم میوفته گریه میکردم  حس تنفرت میگیرم بهش

دقیقا خیلی بیشعورن ک افتخارمیکنن ک باهزارنفردست خورده بودن اه چندشم میشه بافامیل سخته هییی اعصاب خوردمیشه واقعا

اره خداقل سه سال قبل من بوده من از این اذیت میشم اینجوری میاد جلوم میگه خدایی بدم میاد اصلا مراعاتمو ...

نباید سوال میپرسیدی شوهر منم همینجوریه عصبانی میشه اگه بپرسم یا اگه عکس العمل بدی نشون بدم،میگه منطقی باش،تو گذشته ام بوده و گذشته من به تو ربطی نداره

هنوز نه واقعا من احمقم که هنوز دوستش دارم و منتظرشم

چی‌بگم

وقتی به این سادگی گفته نمیتونی برو اشتباه میکنی عمرت رو هدر میدی. الان حس وابستگیه بیشتر تا علاقه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ببین هیچ‌وقت راجع به این موضوع باهاش حرف نزن نزارروش باز بشه من دو‌ساله یه بارم از شوهرم دیگه نپرس ...

اره دیگ تموم شد هیچی نمیگم لعنت بهش بی احساس

2738
اره بخدا یبار بخاطر ی دروغ یکاری کرد شب تا صبح گریه کردم یکی بد منو پیشش گفته بود

من هیچوقت نمیتونم همچین چیزی رو تحمل کنم 

امیدوارم شما بتونید و به خاطر این چیزا زندگیتون خراب نشه❤ ولی دیگه اجازه ندین اینقدر راحت جلوتون این حرفارو بزنه

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤
تو خیلی اسیب دیدی الان رابطتون چیشد خوبید؟

آخه رابطه ی ما مث زن و شوهرا بود. خرجی .طلا . هزینه .گردش . رابطه 🤕.حلقه .فقط شبا پیش هم نبودیم 

بخشیدم بابت خوبیاش قرارع بعد صفر بله برونم بشه

من هیچوقت نمیتونم همچین چیزی رو تحمل کنم  امیدوارم شما بتونید و به خاطر این چیزا زندگیتون خراب ...

عزیزم کدوم پسری الان آکبنده؟اونم پسری که تو سی و خرده ای زن میگیره

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
چی‌بگم وقتی به این سادگی گفته نمیتونی برو اشتباه میکنی عمرت رو هدر میدی. الان حس وابستگیه بیشتر تا ...

وابستگی فرقش باعلاقه چیه؟وقتی هردوشون میگن میخامت هنوز؟

من از بچگی عاشق این ادم بی لیاقت بودم و هیچ وقت اینده رو بدون اون تصور نکردم

حالا ترجیح میدم اینده ای نباشه دیگه کلا

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
وابستگی فرقش باعلاقه چیه؟وقتی هردوشون میگن میخامت هنوز؟ من از بچگی عاشق این ادم بی لیاقت بودم و هیچ ...

وابستگی بعد یه مدت دوری از بین میره. 

خودتون میگید آدم بی لیاقت... بعد ۱۰_۲۰ سال که هر روز وقیح تر شد و با چنین نفر بود و شما نه راه پیش داشتی نه راه پس، میخوای چیکار کنی؟

اینکه‌میگی آینده بدون اون رو تصور نکردی، مثل بچه ای میمونه که دستش رو به زور گذاشته جلوی چشمش و با لجبازی میگه نمیخواااام هیچی ببینم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
 آخه رابطه ی ما مث زن و شوهرا بود. خرجی .طلا . هزینه .گردش . رابطه 🤕.حلقه .فقط شبا پیش هم نبود ...

علاعم کیستت چی بود

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
2706