2733
2734
عنوان

چطوری هضمش کنم اینکه شوهرم رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 113 پست
 علاعم کیستت چی بود

درد شدید 

بعد از خوردن فلفل .بادمجون. کاکائو .کافین .ترس . استرس . حرص 

درد میکرد 

اهمیت ندادم بعد از چند ماه دست زدم ب سینه هام اندازه ی نخود یه چیزی بود 

ترسیدم رفتم سونو گفت غددم داری 😑🤕 که قرار برم ماه بعدی سونو اگه رشد کرده باشه عمل کنم 😑😑😑😑😑😑

وابستگی بعد یه مدت دوری از بین میره.  خودتون میگید آدم بی لیاقت... بعد ۱۰_۲۰ سال که هر روز وقی ...

میدونی شایدم این حرف و حس الان و این روزام باشه چون حالم داغونه

حس یه بچه ای رو دارم که مادرش نخواسته باشدش همونقدر محال و عجیبه واسم اینکه نباشه

فکرای عجیب غریب زیاد دارم مثل خودکشی یا یه چیزای بدتر ازاون که گفتن نداره ولی دست خودم نیست باورکن واسه من این لحظه مردن اسون تر از تحمل این روزاست

امیدوارم هیچ وقت نفهمی چی میگم شاید فکر کنی دیوونم ولی فقط باید من باشی تابدونی منظورم رو

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد شدید  بعد از خوردن فلفل .بادمجون. کاکائو .کافین .ترس . استرس . حرص  درد میکرد  ...

فک کردم کیست تخمدانو میگی تو

محبت کردن به بعضیا مثه تکون دادن پارچه‌ی قرمز جلوی خره، عین خیالشم نیست :)
2728
میدونی شایدم این حرف و حس الان و این روزام باشه چون حالم داغونه حس یه بچه ای رو دارم که مادرش نخواس ...

متاسفانه خیانت دیدن از کسی که دوستش داری و امیدت رو بهش گره زدی خیلی سخته چه مادر باشه چه همسر

اما دوست عزیز این حس مثل سم میمیونه. کم کم از پا در میاره آدم رو . بهتره زودتر ازش خلاص بشی

اگه اظهار پشیمونی‌میکرد با م جای امیدواری بود اما حالا که میگه برو به سلامت معلومه نمیشه روش حساب کرد. وشما روزی در آینده مصمم به رفتن میشی اونقدر عذاب میبینی. 

کسی که تنها راحش جدا شدنه مثل آدمیه که سرطان داره و میدونه شیمی درمانی سخته اما بخاطر آینده و زندگیش بااااید قوی باشه تا این درد از بدنش بره بیرون

زندگی بدون این مرد هم جریان داره باور کن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
ن ج...ل...و نبوده😐 خدا کنه نترکم

بازم اگه دختره ادم باشه حس دستمال کاغذی دور انداخته شده داره عزیزم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738