2752
2734
عنوان

چطوری هضمش کنم اینکه شوهرم رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 113 پست
من اصلا این حرفو قبول ندارم

خب این نظر شماست 

من به این اعتقاد دارم و از نظرم انسانی ترین کاره

و همسری رو هم انتخاب خواهم کرد که انسان باشه و درست رفتار کنه اونقدر درک و فهم داشته باشه که هر آدمی تو زندگیش راه های زیادی رفته و تصمیم های زیادی گرفته که ابتدا به هیچ احدی ربطی نداره  

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
میفهمت  من دوس پسرم بهم گفت که تو خارج رابطه داشته  من داغون شدم قرص اعصاب میخورم پاچه ...

چقدرشبیه من ....منم موندم ازدواج کردم الان عقدم ولی خیلی سخته یادم میوفته اعصابم همیشه خورده دلم میخادبمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهمت  من دوس پسرم بهم گفت که تو خارج رابطه داشته  من داغون شدم قرص اعصاب میخورم پاچه ...

ای خدا منم مث تو دارم میشم اون یبار عذر خواهی کرد قبلا ولی باز امشب عصابمو خراب کرد

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
2731
شما چیکار کردی؟

باهاش رفتم دادخواست توافقی دادم

چیکار میتونم بکنم وقتی میگه ازت ترسی ندارم وهرغلطی میخای بکن

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
ببین به نظرم ازیه دید دیگه نگاه کن هرچندمیدونم سخته ولی به نظرم شوهرت استرس داشته که دختره نگه خودش ...

😂😂😂باحال بودولی خدایی دارم میمیرم بدم میاد فک کنم بوسش کرده....

چقدرشبیه من ....منم موندم ازدواج کردم الان عقدم ولی خیلی سخته یادم میوفته اعصابم همیشه خورده دلم میخ ...

اره من بعد گذشت دو سال که فهمیدم هنوزم یادم میوفته گریه میکردم 

حس تنفرت میگیرم بهش 

خب هی نشستی سوال کردی که چی بشه بنظرم گفته به شما مربوط نیس که پیگیری نکنی. از ترسش هم گرفته خوابید ...

میخواستم بگه اون کیه من فقط تورو دوست دارم

🥺

باهاش رفتم دادخواست توافقی دادم چیکار میتونم بکنم وقتی میگه ازت ترسی ندارم وهرغلطی میخای بکن

الان جدا شدین ینی ؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
بایددرجوابش باخونسردی کامل میگفتی عزیزم گذشته ها گذشته منم‌با پسرفلانی بودم و باهاشم رابطه داشتم و ...

اونموقع خودشو ب پنجاه و سه قسمت متساوی تقسیم میکرد مردک 😐😩

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
ای خدا منم مث تو دارم میشم اون یبار عذر خواهی کرد قبلا ولی باز امشب عصابمو خراب کرد

ببین هیچ‌وقت راجع به این موضوع باهاش حرف نزن

نزارروش باز بشه

من دو‌ساله یه بارم از شوهرم دیگه نپرسیدم

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
اصلا سوال نپرس راجب گذشته اش بعداً خودتو اذیت میکنه،اون موقع که تو نبودی که به این فکر کن،رابطه هم ب ...

اره خداقل سه سال قبل من بوده من از این اذیت میشم اینجوری میاد جلوم میگه خدایی بدم میاد اصلا مراعاتمو نمیکنه 

میخواستم بگه اون کیه من فقط تورو دوست دارم 🥺

خب معلومه که فقط شما رو دوست داره 

امشب هم میگذره عزیزم. 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
 الان جدا شدین ینی ؟

هنوز نه

واقعا من احمقم که هنوز دوستش دارم و منتظرشم

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...