2733
2734
عنوان

چطوری هضمش کنم اینکه شوهرم رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 113 پست
میفهمت  من دوس پسرم بهم گفت که تو خارج رابطه داشته  من داغون شدم قرص اعصاب میخورم پاچه ...

بخاطر یه دوست پسر این همه بلا سر خودت آوردی؟!!

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
این حرفت درسته اما اینکه شوهرش با افتخار تعریف میکنه و میگه به تو هم ربطی نداره خیلی بده میتونست نگه ...

خودش گفت چون فالوش کرده و حس کرده داره بهشون نزدیک میشه گفته 

احتمالا لحنش درست نبوده 

ولی تو اصل قضیه تغیری ایجاد نمیکنه 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا الان هیچ کار نمیتونی بکنی فقط دیگه اصلااااا در این مورد هیچی نپرس ازش که کجا بوده و چند با ...

یسال باهم بودن چند بار بوده حسابش دستش نیس😔خاک تو سر من

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
 اولش انکار کرد بعدم گفت اگه ناراحتی به سلامت 

شما چیکار کردی؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2731

چرا مردا اینقدر وقیح شدن😐 

یه سریا انقدر راحت میگن مهم نیست 

درکتون نمیکنم آخه به این فکر کردین اگه این خانم همین حرف رو میزد چه قیامتی به پا میشد همون لحظه میفرستادش خونه ی باباش😑

99/9/9 به آرزوی قشنگم میرسم🌼❤
سلام عشقم 😘  بیخیال مال منم قبل من ۷ ماه با یکی بود باهاش بیرونم رفته منم بعضی وقتا خیلی عصبا ...

خوبی نگااار😍

ای خدا نمیدونم خیلی سخته..

قبل از من بوده

شوهر منم رابطه داشته

قبل عقد هم به من گفته بود 

ولی من اصلا برام مهم نبود و نیست من با چند تا مشاوره صحبت کردم رابطه های قبل ازدواج اصلا مهم نیست مهم بغذشه

ولی هیچ وقت بعدش این موضوع رو بازگو نکرد

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
شوهرت خیلی پرروعه که جلو روت میگه به تو ربطی نداره من بودم قطعا واکنش جدی نشون میدادم به گوخوردن بی ...

منم شب بخیر نگفتم سگ تو این شب کجاش ب خیره

وای نه 🤯🤯🤯چطوری تحمل کردی؟

نمیدونم خودمم که چطور هنوز دق نکردم ولی حس میکنم ام اس گرفتم

کلا از ریخت افتادم و فقط دارم نفس میکشم

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
بخاطر یه دوست پسر این همه بلا سر خودت آوردی؟!!

برام خیلی عزیز بود 

عشق اولم بود  

به عشق اون میرفتم کتابخونه تا ببینمش 

یه روز نمی دیدم کلا دپ بودم 

دیگه دست خودم نبود 🤧🥺🤕