2737
2734

به این فکر میکنم اگه خودکشی کنم دیگه راحت میشم غصه هام تموم میشه ، دردام تموم میشه سختیا تموم میشن ولییی بچه هام چی؟ حتماحس بدی پیدا میکنن وقتی بزرگ شدن فهمیدن مامان داشتن یعنی چی بفهمن مامانشون نیست زیر خاکه مرده خودکشی کرده ،شاید ازم بدشون بیاد ، مامانم وقتی بفهمه خودمو کشتم حتما دلش میشکنه از غصه مریض میشه ،سرکوفت اطرافیان و فامیل به بچه هام و مامانم و خانوادم 😭😭😭کاشخدا خودش عمرمو تموم میکرد این همه عذاب نمیکشیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اشتباهت اینه که خودکشیو فکر میکنی بکنی راحت میشی 

نمیدونی اون لحظه ایی که داری جون میدی عین .... پشیمون میشی    

خودکشی کنی دنیای اونور خراب میکنی

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
خدایا ب دلمون ارامش بده خدایااااا من دیگه خستمممم

ایشااله خدا دلتو اروم کنه

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا