2733
2734
عنوان

بخاطر بزرگی سینه هام خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 101626 بازدید | 183 پست
ببین عزیزم وقتی کسی مسخرت کرد توام عیبشو مسخره کن تا بشینن سرجاشون و یادبگیرن مسخره نکنن در برابر حر ...

😂😂😂ممنون بابت دلداریت عزیزم ‌.والا بعضی وقتا میگه شبیه هندونه هست😐 و مسخره میکنه اما تو دلش چی میگذره نمیدونم

خدایا میدانم که میبینی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این مشکل رو دارم ولی از پایین تنه خسته شدم دیگه میخام برم جراحی کنم😔همش رژیمم بالا تنه استخونی ...

کاش پایین تنه من پر بود اما بالا تنه ام انقدر افتضاح نبود ‌.کلا هر چی میخورم میرسه به بالا تنه ام .پایین اصلا چاق نمیشه شوهرم میگه کاش پاهات پر بود تا اینکه انقدر سینه هات بزرگ بودن.نه بابا جراحی چیه پر بودن پایین تنه خیلی با حاله .

استارتر اگه رو شکم می خوابی دیگه رو به شکم نخواب سعی کن به پشت بخوابی چون به شکم خوابیدن فشار میاره ...

وای خدایا از اول عمرم به شکم خوابیدم یعنی هیچ جوره خوابم نمیبره جز این مدلی .اما خوبه گه گفتی عزیزم سعی میکنم رعایت کنم

2731
😂😂😂ممنون بابت دلداریت عزیزم ‌.والا بعضی وقتا میگه شبیه هندونه هست😐 و مسخره میکنه اما تو دلش چی م ...

بگوارع هندونم خوردن داره😍😂😂😂😂😂

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
منم رو لباس زیرام نوشته ۸۵ اینا ولی چرا کوچیکه🤔🤔🤔 سایزا فرق داره؟😆 کمتر ازسه ماه دیگه میزام هی ...

به سلامتی زایمان کنی عزیزم .اره بعضی وقتا قالب لباسا فرق داره.

چند روزه پیش خالم ازم یواشکی عکس گرفت فرستاد برام انقد گریه کردم

از این ادمای بی درک همه جا پیدا میشه همیشه یکی هست که ادمو بکوبه .ناراحت نباش 😍

۹۰ .اما لباس زیر ۸۵ هم به زور اندازه میشه

بینه نی نی سایتیا به عدالت تقسیم کن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2738
اره عزیزم متوجه شدم حتما انجام میدم .ممنون😍

فدات

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
داغ دل منم تازه شد منم ۸۰ 😔😔 قدم بلنده و لاغر با س  ی ن  ه مزخرف بزرگ  خیلی اعتما ...

عزیزم سایز ۸۰برای قد بلند که خیلی عالیه .من قدم کوتاهه بخاطر همین اذیت میشم.

عزیزم بهت حق میدم، سینه ۹۰ برای سایز و وزنت زیاده، البته خیلی ها این سایزو دوست دارن، اما برای کسی ک ...

دلم میخواد جراحی کنم هم مشکل هزینه دارم هم شوهرم با جراحی مخالفه‌.اره واقعا بزرگه این سایز برام .ممنون 😍

سوتين مناسب بپوش يكسري سوتين ها هست كوچيكتر نشون ميده تازه افتاده هم نيست سفت محكم رو به بالا نگه مي ...

ممنونم از توضیحاتت عزیزم.اره سوتین از این کش پهنا میبندم .

2706