2737
2739
عنوان

بخاطر بزرگی سینه هام خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 102367 بازدید | 183 پست
به من تا حالا خیلی ها تیکه پروندن یادمه یه بار خواب بودم بیدار شدم دیدم دخترای خواهرم یه کاسه بزرگ ب ...

بببن وقتی میخوای خستگی در کنی چه جوری دستاتو از هم باز میکنی و کش میدی... روزی چند بار اونجوری کن.. نمیدونم درست منظورمو فهموندم یا نه...تو جمع شدن سینه تاثیر داره.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم وقتی کسی مسخرت کرد توام عیبشو مسخره کن تا بشینن سرجاشون و یادبگیرن مسخره نکنن در برابر حرفای دیگران ساکت نشین و جوابشونو بده

وقتی ببینن ساکتی و هیچی نمیگی میگن بیا خودشم قبول داره و ازارت میدن ولی وقتی ببینن خودت دوست داری سایز سینهاتو جرعت نمیکنن حرف بزنن هرکی هرچی گف بگو مهم خودمم ک سایزسینهامو دوست دارم حرفای بقیم به پرزامه😂😂😂😂😂 عزیزم شوهرت سایز سینهاتو دوس داره یا ن؟

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
2742
وای منم از سینه هام بدم میاد شوهرم میگه خوبن لاغرشون نکن ولی اگه چاره ای دستم باشه همه رو اب میکنم

اره واقعا .شوهر من برعکسه شوهر شماست مسخره ام میکنه میگه هندونه😐

خدایا میدانم که میبینی ...

استارتر اگه رو شکم می خوابی دیگه رو به شکم نخواب سعی کن به پشت بخوابی چون به شکم خوابیدن فشار میاره به سینه ورم می کنه دستات رو هم موقع خواب بذار بالای سرت. مثلا دستت رو بخوای بکشی بالا اونطوری منظورمه 

منم رو لباس زیرام نوشته ۸۵ اینا ولی چرا کوچیکه🤔🤔🤔

سایزا فرق داره؟😆

کمتر ازسه ماه دیگه میزام هیچی ندارم 😐

خدایا شکرت.میدونم به صدای قلبم گوش میدی .میدونم نگام میکنی .الهم صل علی محمد و ال محمد
2740

عزیزم بهت حق میدم، سینه ۹۰ برای سایز و وزنت زیاده، البته خیلی ها این سایزو دوست دارن، اما برای کسی که دوست نداره ناراحت کنندس و امکان داره کم کم درد عضلات پشت هم اضافه بشه، راهش فکر کنم فقط جراحیه، 

من تو دوستام داشتم جراحی کردن و راحت شدن

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
ورزش کنید. قطعا بی تاثیر نیست. ولی ایشون بااین حرفش نشون داده خیلی بیشخصیته... و عمدا قصد تخریب اعتم ...

ورزشم فقط پیاده رویه .ممنون عزیزم

خدایا میدانم که میبینی ...
2706