2726
عنوان

بخاطر بزرگی سینه هام خیلی خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 101121 بازدید | 183 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالی هستی عزیزم .خوش به حالت

خوش ب حالم نیست 

عین اسکلت میمونم

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2728

خخخخخخخ  دخمل من ۱۸سالمه سینهام ۸۵هه باهاش پزم میدم هرکی هم گف ک اول سینهات میرن داخل بگو من خدادادی بزرگه شکرخدا عین بعضی از عقده ای ها نمیرم ژل تزریق کنم ک بزرگ بشه من خدا دادی رو فرمه باو ط فک کنم بچه هم داری و سینه هات اینقده مال من هنوز عروسی نکردمو اینقده دوستام ذوق میکنن و میگن کاش مال ط رو داشتیم شوهرمم خیلی دوست داره سایزمو

الان باس*ن و سینه تو بورسه عزیزم

اعتماد ب نفستو ببر بالا دخمل

خجالت نداره ک  طرف خودش نداشته این حرفو بهت زده عقده داشته

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
آره عزیزم ورزش هوازی، مثلا پیاده روی تند، دو، دوچرخه سواری، ایروبیک هر ورزشی که ضربان قلب رو ببره ب ...

خیلی ممنون حتما نگاه میکنم مرسی😚

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ن عزيزم جراحي كرد

به سلامتی. خوش به حالش راحت شد دیگه. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
با رژیم خودمو رسوندم به ۵۹ کیلو البته اگه وزنم برنگرده .سایزم بین ۸۵ تا ۹۰

نسبت به وزنتون سایز سینه تون بزرگه. نمیشه بری باشگاه ورزش های مربوط به کوچیک کردن سینه رو انجام بدی؟ 

قد168.وزن اولیه94کیلو❌وزن فعلی 67 ❌وزن هدف ۶۰کیلو💪💪💪من میتوانم💪💪💪
اره به خدا.. بعضی هاشون خدای مَمَن.. 

🤣🤣🤣 باحال گفتی. اینقدر خودشون رو می گیرن دقیقا به خاطر همون. کلا فامیل اینا عجیب بوده الان اینقدر تبلیغات زیاده و تو موزیک ویدئوها و... خانومای با اندام درشت میارن که کلا همه عادت کردن به اندام‌های بیش از حد درشت. دهه هشتاد بزرگ رو مسخره می کردن الان همه تمجید می کنن

والا همه بهم تیکه میندازن کسی تا حالا نگفته چه خوبه .

بهشون اهمیت نده خدا داده به یکی بزرگ به یکی کوچیک الان من دوست دارم ۸۰ باشم ولی خوب وقتی نیست که خودمو نمیتونم بکشم حالا شما هم فکرشو نکن  

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
منم همینجوری هستم ولی کسی بهم این حرف و نزده البته بخاطر اینکه خودم زودتر از بقیه گفتم  شنیدم ...

به من تا حالا خیلی ها تیکه پروندن یادمه یه بار خواب بودم بیدار شدم دیدم دخترای خواهرم یه کاسه بزرگ برای خنده گذاشتن رو سینه من و دارن هر هر میخندن .انقدر ناراحت شدم که تا شب گریه میکردم .قهوه هم ۴ماهه مدام میخورم اما رو سینه اثر نداشته .ورزش هم نهایت پیاده روی کنم ورزشای دیگه نمیتونم بخاطر کمرم.

خدایا میدانم که میبینی ...
به من تا حالا خیلی ها تیکه پروندن یادمه یه بار خواب بودم بیدار شدم دیدم دخترای خواهرم یه کاسه بزرگ ب ...

برو گوگل سرچ کن حتما چیزای دیگه هم هست 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
وااای منم دارم لاغر میکنم. سینه هامم بزرگه. هنش فک میکردم سینه ام کوچیک میشه. مس منم از همین الان نا ...

اره درسته سینه خیلی کوچیک خوب نیست اما سینه خیلی بزرگ هم بده واقعا مخصوصا الان که لاغر کردم.

خدایا میدانم که میبینی ...
2706