2737
2739
عنوان

دخترم با گریه گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3008 بازدید | 69 پست
فلوکستین ۲۰ بده بخوره روزی ۱ عدد

همین جوریشم هیجان زدس قرص نمیخوره که فقط مسکن میخوره گاهی واسه کمر درد 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشاوره اختلاف بین دو نفر رو حل میکنه... باید بهتون بگم با وجود چیزهایی که از شوهرتون اشاره کردین... ...

بچه که نیست ببرمش انقدر باهاش صحبت کردم نمیاد قبول نمیکنه مشکل داره میگه کل دنیا مشکل دارن

2728
دهنتو ببند فضول  من با تو حرف نزدم که خودتو میندازی وسط نخود آش اگه شعور نداری و حرف زدن بلد ...

معلومه که تو یه خونونواده ای بزرگ شدی که نه خودشون تربیت دارن نه تورو تربیت کردن ولی از خونواده بی تربیت بچه با تربیت بیر. ن نمیاد از نوشتنت معلومه خیلی بیشعورتراز اون هستی که بخوام باهات کلکل کنم 

سی و هفت هشت ساله همینه خانوادش از دستش در عذابن تو محیط کار با همه درگیره دیگه فکر نکنم اصلاح بشه د ...

اگه مجبوری باهاش زندگی کنی مشاور فایده نداره شخصیتش شکل گرفته

برو ی روانپزشک خوب همه حالتهای روحی شو بگو اگه دارو تجویز کرد یواشکی بهش بده بخوره

شما و بچه ها عذاب بکشین فردا بچه هات عصبی و افسرده بشن  که چی

تنها چاره ات همینخ

نمیاد که ببرمش دکتر بهش میگم بیا بریم یه قرص میخوای بخوری برای آرامش خودت قبول نمیکنه میگه تو مشکل د ...

اصلا باهاش بحث نکن 

اول فکر بچه ها باش فکر کن تو جنگ باهاش پیروز شدی بچه هات چی اونا هم لذت پیروزی دارن یا ترس و استرس؟

نگو بریم دکتر خودت برو اگه دارو داد یواشکی بهش بده

آرامش میاد تو زندگیت

2740
اگه مجبوری باهاش زندگی کنی مشاور فایده نداره شخصیتش شکل گرفته برو ی روانپزشک خوب همه حالتهای روحی ش ...

چجوری یواشکی بدم مرد گنده ست بچه که نیست نمیخوره

اصلا باهاش بحث نکن  اول فکر بچه ها باش فکر کن تو جنگ باهاش پیروز شدی بچه هات چی اونا هم لذت پی ...

باهاش بحث نکنم میپیچه به دخترم رو اعصاب اون راه میره بعدم چجوری دارو یواشکی بدم مرد گندس نمیخوره بچه که نیس

همین جوریشم هیجان زدس قرص نمیخوره که فقط مسکن میخوره گاهی واسه کمر درد 

فلوکستین هورمون شادی ترشح میکنه از پرخاشگری و بد دهنیش جلوگیری میشه امید به زندگیش میره بالا احساساتش و نشون میده به دوره ۶ ماه تا یک سال تقریبا درمان قطعی داره. بدون نسخه میدن کپسوله. بعد از دو هفته تاثیر چشم گیرشو میبینی عالیه. 

روانشناسی کودک
قریونت بشم عزیزم. جدی میگی یا الکی؟

عزیزم الان بارداری یا این جریان مال قبله الان زندگیتون چطوره تونستی شوهرتو تغییر بدی

معلومه که تو یه خونونواده ای بزرگ شدی که نه خودشون تربیت دارن نه تورو تربیت کردن ولی از خونواده بی ت ...

هه تو اومدی کامنتی که مخاطبش استارتر بوده و هیچگونه بی ادبی توش نبوده رو با یه لحن کاملا بی فرهنگانه و بی ادبانه ج دادی بعد من بی تربیتم؟😂😂😂😂😂😂😂مشخصات خودت و خانوادت رو گفتی کاملا

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706