2726
عنوان

دخترم با گریه گفت

3004 بازدید | 69 پست

چرا انقدر دعوا میکنید بسه دیگه خسته شدم نمیدونم شوهرم چه مرگشه اخلاق نداره همه چیزش با داد و دعواس منم لج کردم باهاش دلم برای دخترم سوخت هم تحمل این زندگی برام سخته تو فکرم جدا بشم پسرم مشکل داره نمیتونم‌ مشاورم رفتیم شوهرم انقدر حرفه ای دروغ میگه که روند مشاوره رو بهم میریزه.اهل قهرم نیست که بگی محل نده یه مدت راحت باشیم همش فحش همش دعوا همش تحقیر بچه هامم بی نصیب نیستن چکار کنم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

شوهرمم دلش سوخت گفت غلط کردم ببخشید و فلان ولی میدونم فردا یادش میره و روز از نو روزی از نو فقط چارمون جداییه دیگه حرمتی بینمون نمونده

من که میگم جداشو

اما اگه اصرار داری جدا نشی..فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی و خانواده موفق دکتر فرهنگ رو گوش کن

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دعواها فقط بچه ها آسیب میبینن انقدر با هم لج نکنید چیرو میخای ثابت کنید من قوی ترم یا تو ؟ یا روی همو کم کنید به چ قیمتی دنیا کوتاه بچه ها بزرگ میشن حسرت این روزهای به تلخی گذشته رو میخورید

2728
من که میگم جداشو اما اگه اصرار داری جدا نشی..فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی و خانواده موفق دکتر فرهنگ ...

فایده نداره مشکل از من نیست مشکل از شوهرمه و نمیخواد قبول کنه و اصلاح بشه مشکل مالی دارم واسه جدا شدن

بخاطر بچهات كوتاه بيا و بي توجه ب شوهرت باش و خوش بگذرون

ي مدت بيخيال بشي اونم درست ميشه 

بذار دلخوريا فراموش بشه

دعوارم تموم كن

بيخيااال شو بذار بچها رنگ ارامشو ببينن

فعلا حرفي ندارم  ببينم بعدا چي ميشه حالا  

خب دلیل فحش دادناش چیه؟؟!!

✔️اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ غافلگیر شدیم ...چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد.وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..دکتر علی شریعتی                 خاک باش! علی ابوتراب است ....                                      هستم؛ به میزان معرفتم به حقیقت... و نیستم به میزان دور بودنم از آن...«‏اللهم أرح قلبه فهو وقلبه في قلبي.»   محبوب من!من با شما حرف‌هایی دارم که با کلمات نمی‌شود گفت؛درمانش،دیدار است... 💔! -#بےݩواےحسیݩ              درباره‌ی من: هیچم در این وادی حیران محل سکونت: شهر عمه‌ی سادات( عمه‌معصومه‌سلام‌الله علیها:)))) علایق: نوشتن برای خودِ مخدوشم، غرق‌شدن در اعماق کتابی ژرف؛ اگر قرآن و نهج‌البلاغه و کتب فلسفی باشد نیکو‌تر است! به خدا و رسول و اهل بیت و نائب خلیفه‌اش بر زمین نیز علاقه‌ی فراوانی دارم. موسیقی مورد علاقه: هر سازی که احساسات خوبم را به غلیان آورد ...در گوش برگ‌های افتاده می‌خواند؛ نگاهم را از شما بر نمی‌دارم. که اکنون،زینت زمین شده‌اید.خدای مهربان افتاده‌ها! می‌شود من هم با برگ‌ها، بیفتم به پایتان؟ برگرفته از آیه‌ی ۵۹ سوره‌ی انعام      گفت: اگر بروم چه؟گفتم: آن‌گاه تو اولین وطنی هستی‌که ساکنانش را ترک می‌کند!سعید_انصاریان   لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي كَبَدٍ‏که ما انسان را در رنج آفریدیم..🌱سوره بلد_آیه ۴ مارا در بازارچه ی رنج می گردانند‏و هرکس را به اندازه وسع خَریدَش ‏رنج می دهند..!
تو دعواها فقط بچه ها آسیب میبینن انقدر با هم لج نکنید چیرو میخای ثابت کنید من قوی ترم یا تو ؟ یا روی ...

مشکل از شوهرمه حتی مشاورم گفت دیگه خسته شدم انقدر تحقیرم کرده

بخاطر بچهات كوتاه بيا و بي توجه ب شوهرت باش و خوش بگذرون ي مدت بيخيال بشي اونم درست ميشه  بذا ...

من بیخیالم باشم اون گیرشو میده حتی وقتایی که هیچ مشکلی هم نیست زیر لب فحش میده من دیگه بریدم

مشکل از شوهرمه حتی مشاورم گفت دیگه خسته شدم انقدر تحقیرم کرده

قبول کن بگو آره تو راست میگی حالا چ کار کنم سعی نکن مقابله بهدمثل کنی خودش خسته میشه و کم کم از سرش می افته

2706