2733
2739
عنوان

دخترم با گریه گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 3008 بازدید | 69 پست
قریونت بشم عزیزم. جدی میگی یا الکی؟

خدانکنه عزیزم😍❤

نه جدی میگم😍

امروز ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ما دیگه مثل قبل نمیتونیم باهم حرف بزنیم ولی قلبمون به هم وصله و قول میدم هرروز بیشتر از روز قبل عاشقت باشم این امضا میمونه تا روزی که دوباره بتونیم مثل الان باهم حرف بزنیم و بگیم دیدی چه زود گذشت🙈 به امید روزی که ببینمت عشقم به یادتم به یادمی 😌عاشــ❤ـقــتم yalda😍❤...هَذَا مِنْ فَضْلِ رَبِّي❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان بارداری یا این جریان مال قبله الان زندگیتون چطوره تونستی شوهرتو تغییر بدی

به سختی عزیزم. اصلا ذاتشون تغییر نمیکنه که فقط یه مقدار رفتارشون بهتر میشه. من بخاطر بچم که تو یه محیط سالم و باعشق رشد کنه که سر زن و بچش این همه بلا نیاره این سختی هارو تحمل میکنم.

2731
باهاش بحث نکنم میپیچه به دخترم رو اعصاب اون راه میره بعدم چجوری دارو یواشکی بدم مرد گندس نمیخوره بچه ...

بعضی داروها بصورت قطره خوراکی هستن فوقش ۵ قطره می ریزی تو چای یا شربت نمیفهمه

یا اگر قرص بود پودر کن بریز تو چای قهوه یا نسکافه باشکر و نبات یا

یا دم نوش درست کن هر دفعه ی چیز بعنوان آرامش دهنده یواشکی بریز تو فنجون یا متن

کلی راه هست خانم

فایده نداره مشکل از من نیست مشکل از شوهرمه و نمیخواد قبول کنه و اصلاح بشه مشکل مالی دارم واسه جدا شد ...

منم اونروز با شوهرم دعوام شد بلند بلند دعوا میکردیم دخترم طفلی گریه میکرد مامان مامان میکرد گفتم من میرم خونه مامانم بچتو بگیر واسه خودت ببر خونه مامانت دخترم گریشو بدتر کرد حالا من واسه بترسه گفتم وگرنه بدون دخترکم میمیرم😔

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
2738
منم اونروز با شوهرم دعوام شد بلند بلند دعوا میکردیم دخترم طفلی گریه میکرد مامان مامان میکرد گفتم من ...

سیزده ساله دارم میسازم و کوتاه میام الان بخاطر بچه هام حاضرم هر راهیو امتحان کنم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
سیزده ساله دارم میسازم و کوتاه میام الان بخاطر بچه هام حاضرم هر راهیو امتحان کنم

میدونم عزیزم درکت میکنم مادر بودن زن بودن با تموم زیباییاش خیلی سخته بقول مامانم همیشه میگه کافر بشی ولی مادر نشی الان قشنگ معنیشو میفهمم🖤

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤