2737
2739
عنوان

کسی هست خواهرانه گوش کنه به حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 153 پست
شاید لج کرده اما حتما برادر شوهرتونو واسطه کنین و حرف بزنین نامزدی روز های خوشزندگیه و سختی ها ...

نمیدونم امیدوارم هنوز زندگیمونو بخواد که برادرشوهرم بتونه درستش کنه

به نظرتون با این حرفا که حتی رو قلب تلگرامم هم حساسه دوسم داره؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونین چیه سر چیزای کوچیک مث اینکه چرا گوشیت سایلنت بود یا مثلا چرا ناخناتو کوتاه کردی چرا وقتی گفت ...

ای بابا بهش گفتی خسته شدی از این بحثا؟ 

جدی باهاش حرف بزن یه جاخلوت کنوبگو بهش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با همسرم خیلی دعوام میشد وقتی که دوست بودیم رفتم مشاور بهم گفت یه هفته نه اسی بدم ن ب زنگ بزنم به ...

منم همین کارو میکنم از الان دیگه هیچ خبری نمیگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا بهش گفتی خسته شدی از این بحثا؟  جدی باهاش حرف بزن یه جاخلوت کنوبگو بهش

هزار بار گفتم همین چند وقت پیش گفتم به خاطر همه این دعواهای بیخود موهام شدید میریزه از استرسه ولی باز ادامه داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

دختر خوب من فقط یه نظر بهت میدم و رک میگم ، ببین اول از همه اشتباه کردی با برادرشوهرت حرف زدی اشتباه محض،واسه مردا هیچ فرقی نمیکنه طرف برادرشونه یا دوستشون ، به چشم رقیب میبینن ارتباطتو قطع کنن با برادرشوهرت ، اشتباه دوم لوس باریو جمع کن فشارم رفت بالا و فلان به بابام گفتم اشتباه کردی راز زندگیتو به خانوادت گفتی اینطوری باعث‌شدی به مادرتم توهین بشه ، یک کلام جمع کن خودتو و یاد بگیر مشکلاتتونو خودتون حل کنین نمیتونی خودتو نگه داری ز بزن ۱۴۸۰ مشاوره بگیر ، چه بیست سالت باشه چه پنجاه سالت حتما به یه بلوغی رسیده بودی که خواستی ازدواج کنی ، کتاب بخون در مورد روابط زن و مرد ، در کل بزرگ باش ، جسارت کردم رک گفتم هرچی بهت گفتم تجربه چندین ساله خودم بود ، جمع کن خودتو شوهرتم بچه بازی درمیاره محل نزار حدوحدود روابطو خودت باید تعیین کنی ، عزیزم شب که میشه همه تو بغل شوهرشون میخوابن چه پدر مادر خودت چه ایشون کسی به فکر تنهایی تو نخواهد بود امیدوارم منظورمو رسونده باشم پدرومادرا از سر دلسوزی و حس مالکیت رو بچه هاشون ۹۰درصد موارد قضیه رو بدتر میکنن خودت زندگیتو بساز و از مشاور رایگان ۱۴۸۰ هم کمک بگیر ، شبت بخیر 😍

برادرشوهرت هم مثل خودشه هردوشون دارن بازیت میدن ... دست به یکی کردن بترسی برادرشوهرت درواقع طرف صدد ...

نه اصلا اینطور نیست من مطمئنم از برادرشوهرم انقد آدم خوبیه که بگه ماست سیاهه میگم آره سیاهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون اصلا سعی نمیکنه قضیه حل شه فقط داره همه چیو پیچیده تر میکنه احتمالا دو هفته صبر کنم که برادرشوهر ...

ببین هرچی بی محلی کنی اون بیشتر میاد سمتت بیو تلگرامتو به حالت قبل برگردون وحالت خنثی رفتار کن باهاش اگه درروز مثلا ۳بار زنگ میزنه یبارشو جواب بده یبار بگو‌حمام بودم یبار بگو نشنیدم هی محل ندی بیشتر سمتت میاد دیگه اس نده زنگم نزن اگرم زد از دوتا یکیشو جواب بده اگه یبارم بیشتر زنگ نزد اس بده که کارم داشتی زنگ زدی خیلی سرد رفتار کن بذار یاد بگیره احترام گذاشتن بهتو این حرفو منی میگم که همه فامیل به ساده بودن میشناسنم وتجربه ۵سال با یه مرد مغرور زیر یه سقفم

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
2740
میدونین چیه سر چیزای کوچیک مث اینکه چرا گوشیت سایلنت بود یا مثلا چرا ناخناتو کوتاه کردی چرا وقتی گفت ...

چی بگم

اگه خلقیاتش اینجوری باشه ک خدا بهت صبر بده

اما اگه فشار شرایطه ک ب نظر من ب جای اینکه خودتو کیسه بکس فشار عصبیش کنی و سکوت کنی بیشتر باهاش حرف بزن و سعی کن بهش اثبات کنی ک درک می کنزش و از روزهای خوش اینده بگی براش.

تا بهت اعتماد کنه

تا بهانه گیر نباشه

خیلی ی وقتا انجام کار درست سخته

نمیدونم امیدوارم هنوز زندگیمونو بخواد که برادرشوهرم بتونه درستش کنه به نظرتون با این حرفا که حتی رو ...

کاش مشکلات  زندگی قلب تلگرام بود و کوتاه کردن ناخن و سایلنت بودن .یاد همسرت بده مسایل با هم قاطی نکنه .دلیل نداره ناراحتی اونا رو بیار پیش شما فردا مشکلات کار و جامعه رو هم رو سر شما میخاد خالی کنه .اسی خیلی دوستش داری اما دوست داشتنت حالت دفع داره تا جذب ...دوست داشتن کوتاه اومدن در همه موارد نیست عروسک دست شوهر شدن نیست امروز میگه چرا قلب برداشتی فردا در روت قفل میکنه میگه حق نداری فلان کنی .از الان بشینین مشکلاتتون ریز و درشت حل کنید اینا که گفتی اصلا جای ناراحتی نداشتن نامزدت الکی گیر میده ببین مشکلش چیه .

نه اصلا اینطور نیست من مطمئنم از برادرشوهرم انقد آدم خوبیه که بگه ماست سیاهه میگم آره سیاهه

اشتباه نکن این مشکل تورو دوستمم داشت اما برادرشوهرگندزدبهش

درضمن برای درست کردن زندگیت خودت درستش کن وازکسی کمک نخوا توتلاش میکنی ببین اونم تلاش میکنه هردوبدون واسطه 

دختر خوب من فقط یه نظر بهت میدم و رک میگم ، ببین اول از همه اشتباه کردی با برادرشوهرت حرف زدی اشتباه ...

منم نظرم با شما یکیه بخدا صد دفعه گفتم بهش که اخرش من و تو میمونیم برا هم خانواده تموم میشه ولی نمیفهمه 

من اولین چیزی بود که به خانوادم گفتم که دقیقا موقع گفتن پشیمون شدم ولی کار از کار گذشته بود

الان تنها مشکلم برگردوندن زندگیمه حتما میرم پیش یه مشاور واقعا مغز خودم به هیچ جا نمیکشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونی باهاش بری سفر؟ حتی یه روزه؟ 

فک نکنم قبول کنه ولی احتمالا همین برادرشوهرم واسه اربعین مجبورش کنه بره شمال منم احتمالا برم اونجا دیگه نمیتونه دوری کنه ازم قراره داداشش ببرتمون خونه دوستش کلیدشو داره اونجا باهاش حرف بزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم امیدوارم هنوز زندگیمونو بخواد که برادرشوهرم بتونه درستش کنه به نظرتون با این حرفا که حتی رو ...

تو رو خدا اینقدر از الان برادر شوهرت رو تاثیر گذار نکن فردا یه مشکلی با خانوادش پیش اومد راحت میتونه اظهار نظر کنه حرفاشم گوش شنوا داره .مشکلت خودت حل کن و از مشاور کمک بگیر .هنوز شناختت کامل نشده از شوهرت بعد اطمینان مطلق به برادر شوهرت داری اعتماد زمان میطلبه .ساده نباش

دوست داشتن ی روزه ب وجود نمیاد و ی روزه از بین نمی ره.

تو زندگی هر زن و شوهری هم روزای افتابی هست هم بارونی 

زن و شوهر باید تو روزای افتابی قدم بزنن و لذت ببرت

تو روزای بارونی با چتر یا ری چتر بازم لذت ببرن.

منظور اینکه زنو شوهر با هم باید مشکلاتو کنار بزنن.

امیدوارم مشکلتون حل بشه و روزای شاد تری در پیش داشته باشین.