2733
2734
عنوان

کسی هست خواهرانه گوش کنه به حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 153 پست
چی بگم اگه خلقیاتش اینجوری باشه ک خدا بهت صبر بده اما اگه فشار شرایطه ک ب نظر من ب جای اینکه خودتو ...

انقدر از اینده براش میگفتم که با هم خوشبخت میشیم بچه دار میسیم کلی کار میکنیم ۷۰ سالگی واست کیک شکلاتی بپزم و اینا عاشق این حرفا بود ولی این چند وقت حتی این حرفامم آرومش نمیکرد

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک نکنم قبول کنه ولی احتمالا همین برادرشوهرم واسه اربعین مجبورش کنه بره شمال منم احتمالا برم اونجا د ...

عالیه فقط اگه میبینی این مدت روصفحه های مجازی عین تلگرام و اینستا حساس شده صفحه هاتوببند شده برای یه مدت با وات ساپ باهاش تصویری حرف بزنوکم انلاین شو یکمم لوسومریض حالشو بخدا جواب میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داشتن ی روزه ب وجود نمیاد و ی روزه از بین نمی ره. تو زندگی هر زن و شوهری هم روزای افتابی هست ه ...

جاریم همش بهم میگه بخدا دوستت داره که سعی میکنه حرصتو در بیاره هی دلش میخواد پیام بدی بهش ولی خب آدم میشکنه تو این اوضاع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عالیه فقط اگه میبینی این مدت روصفحه های مجازی عین تلگرام و اینستا حساس شده صفحه هاتوببند شده برای یه ...

دوست نداره تماس تصویری یا حتی تلفنی داشته باشیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
تو رو خدا اینقدر از الان برادر شوهرت رو تاثیر گذار نکن فردا یه مشکلی با خانوادش پیش اومد راحت میتونه ...

شوهرم تغییر کرده قبلا یجور دیگه بود اطمینانی که من دارم به خاطر اینه که همیییشه هوامو داشته واقعا برادر بود برام حتی سر سفره بعد زنش حواسش بود من چیزی کم نداشته باشم چون شوهرم فقط به فکر خودش بود 

الان اون و خانومش تنها کسین که اعتماد دارم بهشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بنظرمن سعی کن رابطتواز برادرشوهرتوزنش دورکن نه بابداخلاقی مثلا بابی حالی وازاین چیزا بزارشوهرت باورکنه اما برای شوهرت باهمون دلگیری حرفای دلگرم کن بزن ازش بخواه اونم ابراز علاقه کنه بگو امروز احتیاج دارم هی بگی دوسم داری ازاین حرفا اوکی میشه

جاریم همش بهم میگه بخدا دوستت داره که سعی میکنه حرصتو در بیاره هی دلش میخواد پیام بدی بهش ولی خب آدم ...

عزیزم جاریت باید بعد چند سال زندگی بدونه کسی که کسی رو دوست داره حرص شو در نمیاره سعی میکنه ارامش براش فراهم کنه.این که میشه دوستی خاله خرسه .شما ازدواج کردی که کنار همسرت به ارامش برسی نه حرصت بده .دوستم برو مشاور عقل و زندگیتم دست جاری و برادر شوهرت نده زندگی مختص شما و همسرته پس با عقل خودتون برید جلو 

بنظرمن سعی کن رابطتواز برادرشوهرتوزنش دورکن نه بابداخلاقی مثلا بابی حالی وازاین چیزا بزارشوهرت باورک ...

قضیه خیلی وقته از این چیزا گذشته الان من بهش میگم دوستت دارم بهم میخنده بهش بگم نیازت دارم که هیییچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
فک نکنم قبول کنه ولی احتمالا همین برادرشوهرم واسه اربعین مجبورش کنه بره شمال منم احتمالا برم اونجا د ...

حواست نیست داری با خودت چه میکنی....

حواست نیست 

تو بدون اینکه جرمی داشته باشی شوهرت تنبیهت کرده و باهات قطع ارتباط و برادرش تو لباس دوست داره اشتیتون میده ....نگاه کن به خودت داری با خودت چه میکنی 

شوهرت نمیخواد جدا بشه ولی نیخواد بترسوندت تا همیشه حرفش را گوش کنی برادره داره وانمود میکنه داره تلاش میکنه داداشش را راضی کنه ببخشدت و باهات خوب بشه 

چیو ببخشه اخه مگه چه کردی،؟هردو دارن با هم گربه را دم هجله میکشن هدفشون فقط اینه تو بردشون بشی و حساب ببری از همسرت

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

۲۰ سالته و خودتو کوچولو میبینی؟؟ من از نوزده سالگی عقد کردم الآنم بیست سالمه همیشه با نامزدم سر چیزای کوچیک بحثمون میشه ولی در همون حد باقی میمونه واقعا چ معنی میده به خونوادت بگی شده خیلی چیزا از دهن نامزدم در بیاد هیچی نگفتم فقط بخاطر اینکه حرمتا نشکنه و روش باز نشه از اونور ب مامانم نگفتم که بد فکر نکنه دربارش سر چیزای کوچیکم رد کن بره زیاد کش نده دعواتونو مثلا نامزد من به فالورای اینستام غر میزد میگف چرا پسر توشونه منم سرسری رد میکنم همرو با شوخی جوری ک خودشم نمی‌فهمه پس ربطی به سن نداره غرو همه ی مرداد میزنن مهم اینه بزرگ نشه تو وقتی خودت بلد نیستی مسائل و حل کنی معلومه بزرگ میشه 

عزیزم جاریت باید بعد چند سال زندگی بدونه کسی که کسی رو دوست داره حرص شو در نمیاره سعی میکنه ارامش بر ...

اینا خانوادگی خیلی مغرورن چند سال پیش برادرشوهرمم همین کارارو با زنش میکرد ولی سرش به سنگ خورد عاقل شد 

اونم منظورش این بود که میخواد منو حساس کنه که بهش پیام بدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انقدر از اینده براش میگفتم که با هم خوشبخت میشیم بچه دار میسیم کلی کار میکنیم ۷۰ سالگی واست کیک شکلا ...

باهاش حرف بزن ببین مشکل اصلی چیه

بیشتر از این بگم تکرار مکرراته

تو تمام تلاشتو برای زندگیت بکن اگه اون نخواست و نشد

اگه ته تهش واقعا نخواستن بود

ناراحت نباش

ی پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایانه

آرزوی بهترین ها براتون

۲۰ سالته و خودتو کوچولو میبینی؟؟ من از نوزده سالگی عقد کردم الآنم بیست سالمه همیشه با نامزدم سر چیزا ...

عزیزم خوشبخت باشی

مردا فرق میکنن نامزد شما میفهمه چیزای کوچیک ارزش خراب شدن زندگیو ندارن ولی مال من اصلا درکی از زندگی نداره فک میکنه خوشبختی ینی حتی یه بحث کوچیکم نکنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهاش حرف بزن ببین مشکل اصلی چیه بیشتر از این بگم تکرار مکرراته تو تمام تلاشتو برای زندگیت بکن اگه ...

عمرا طلاقش بده شوهرش 

فقط دنبال ترسوندن این خانم هستن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏