2737
2734
عنوان

کسی هست خواهرانه گوش کنه به حرفام

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 153 پست
نمیدونی چیا کشیدم من از گل نازکتر بهش نگفتم هر کار خواست بکنه کمکش کردم هرجا خواست بره شوهرش نبرد به ...

اگر قراره خوبی کنی بی منت یعنی منتظر تلافی نباش و فقط برای خدا باشه بعد ببین چقدر خوبی به زندگیت سرازیر میشه 

برادر شوهرت بیخیال شووو ...هر کار کنه مطمین باش پشت برادرش به شما نمیده .سعی کن با عقل خودت زندگی کن ...

ولی حق داشت میگفت پیامش نده الان نمیدونم چیکار کنم اگه دیگه پیام ندم دلش تنگ میشه برام؟؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر قراره خوبی کنی بی منت یعنی منتظر تلافی نباش و فقط برای خدا باشه بعد ببین چقدر خوبی به زندگیت سرا ...

من منتظر هیییچ تلافی نبودم فقط میگم وقتی من نظرم اینه وقتی با یکی خوبم اونم خوب باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی نگرانم

از طرفی حس میکنم چون دوسم داره هنوز ترس اینو داره که نکنه از دستم بده داره قلب تلگرام دانشگاهمو بهانه میکنه که بگه مثلا روم غیرت داره

از طرفیم نمیتونم اینو هضم کنم که چجور انقد بیرحمه که زنش ۳ روز نتونست یه قاشق غذا بخوره عین خیالشم نبود یه خبر نگرفت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ولی حق داشت میگفت پیامش نده الان نمیدونم چیکار کنم اگه دیگه پیام ندم دلش تنگ میشه برام؟؟

دل تنگ شدنشو بی خیال باش. اون باید یاد بگیره احترام تو وخانواده تو نگه داره. اگه تو این مدت سعی کرد عاقلانه رفتار کنه بهش فرصت بده اگر نه که بی خیال این آدم شو. نامزدی برای شناخته دیگه اصلا از جدا شدن نترس اگه فکر میکنی قراره رفتاراش غیر معقول باشه

اون خودش مث شوهر من بود با خانومش کم کم عاقل شد چون تجربه داره حرفشو گوش میکنم همینطور جاریم خییییلی ...

شوهرت چند سالشه؟منم اول زندگی شرایط شبیه شما را گذروندم با اینکه خانواده همسرم را دوست دلشتم و هیچ بی مهری بهشون نکردم ولی همسرم همیشه منو دشمن خانوادش دیده و حتی الانم بعد سالها زندگی مشترک  که همه خانوادش دوستم دارن همینجوره ....اینجور ادمها عوض نمیشن مدام بهونه قدر نشناسی بی مهری چیزی که تو این سالها ازش دیدم ...

میخوام بگم از جدایی نترس اینجور ادها عوًض نمیشن اگرم بشن دلها خون میکنن تا تغییر کنن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
چه دلخوری مثلا؟

شما تو زندگیشی 

نمی گم حتما مشکل بزرگ تری هست

گفتم حس می کنم

وقتی مشکلز باشه و با حرف زدن حل نشه کم کم قلمبه میشه و از ی جا سر ی موضوع بیخود می زنه بیرون.

خودم مرد هستم و می دونم هیچ مردی ب خاطر همچین موضوعی ک گفتی اون حرفارو ب زنش نمی زنه

دو حالت داره

یا یک ناراحتی قلمبه

یا ی سو تفاهم بزرگ

حرف بزنین با هم و حلش کنین

چون خودم تو شرایط مشابه بودم می گم راهش اینه ک دوتاتون حلش کنین نشد یکی رو واسطه کنین اونم بای ...

اون اصلا سعی نمیکنه قضیه حل شه فقط داره همه چیو پیچیده تر میکنه احتمالا دو هفته صبر کنم که برادرشوهرم بکشونتش خونشون باهاش حرف بزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

بابا شوهرته ...دوستت که نیست .ببین هر جور الان بکاری همون برداشت میکنی الان اگر بری جلوووو تا ابد اون قهر میکنه شما باید نازشووو بکشی .یکم صبور باش خودش میاد بعد شما جدی صحبت کن باهاش زودم وا ندی دلم تنگ شد و بچه بازی هاااا جدی حرف بزن که ازت حساب ببره که  دیگه الکی اوقات تلخی و بچه بازی در نیاره

باگذرزمان همه چی درست میششه نگران نباش واسه ماهاهم پیش اومده ازاین مشکلات یکم خونسردباش بهش دبگه ن زنگ برن ن پیام بده تاخودش بیاد ودرضمن ازمادرت معذرت خواهی کنه و اگه بهش پیام بدی روش توروتون بازمیشه و تاابدوبک روز ب خانوادت بی حرمتی میکنه جدی برخوردکن هیچ اتفاقی نمیفته و زندگیتم نمیپاشه ففط خونسردباش 

عکس های سونو رو فقط تو تاپیک تشخیص جنسیتم بزارید اونجا جواب میدم 🎀💙
من منتظر هیییچ تلافی نبودم فقط میگم وقتی من نظرم اینه وقتی با یکی خوبم اونم خوب باشه 

من با همسرم خیلی دعوام میشد وقتی که دوست بودیم رفتم مشاور بهم گفت یه هفته نه اسی بدم ن ب زنگ بزنم بهشم جواب ندم گفت اگه میخوای مطمعن شی فرد مناسبیه ببین تو این ی هفته دنبالت میاد خبری ازت میگیره نگرانت میشه یا ن 

اون اصلا سعی نمیکنه قضیه حل شه فقط داره همه چیو پیچیده تر میکنه احتمالا دو هفته صبر کنم که برادرشوهر ...

برادرشوهرت هم مثل خودشه هردوشون دارن بازیت میدن ...

دست به یکی کردن بترسی برادرشوهرت درواقع طرف صددرصد شوهرته میخواد کاری کنه تو بشدت ازشوهرت حساب ببری و دیگه هیج جا باهاش مخالفت نکنی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اون اصلا سعی نمیکنه قضیه حل شه فقط داره همه چیو پیچیده تر میکنه احتمالا دو هفته صبر کنم که برادرشوهر ...

شاید لج کرده

اما حتما برادر شوهرتونو واسطه کنین و حرف بزنین

نامزدی روز های خوشزندگیه و سختی ها و شادی های بزرگتری در اینده هست ک نیاز ب همدلی شما داره نه لج بازی

شما تو زندگیشی  نمی گم حتما مشکل بزرگ تری هست گفتم حس می کنم وقتی مشکلز باشه و با حرف ...

میدونین چیه سر چیزای کوچیک مث اینکه چرا گوشیت سایلنت بود یا مثلا چرا ناخناتو کوتاه کردی چرا وقتی گفتم بابات به بابام زنگ نمیزنه از بابات دفاع کردی سر این چیزا دعوا میکرد و میگفت من تحملم تموم میشه 

تو خونشون این چند وقت خییییلی زیاد اذیتش کردن همش اعصابش داغون بود میومد سر من خالی میکرد من هیچی نمیگفتم میگفتم اشکال نداره فقط منو داره که خودشو خالی کنه 

همه این موردا فک میکرد از بدی منه که عصبانی میشه فک نمیکرد که خب بابا منم ممکنه گوشیم سایلنت باشه یادم بره بذارمش رو صدا 

همرو جمع کرد و کینه به دل گرفت ازم

1
5
10
15
20
25
30
35
40