2737
2739
عنوان

خانومایی که زایمان طبیعی داشتین میشه بیایین،

| مشاهده متن کامل بحث + 2486 بازدید | 232 پست
۷۰ کیلو پیکر تراشی معامله با ۶ تا بچه ملت با ۹۰ کیلو وزن ککشون نمیگزه مگه قدت چنده؟

۱۶۹قدمه اخه مشکل شکمه لامصب موندم از دستش دوستم حامله شد بچه اش بدنیااومد شکم نداره اونوقت من...

[QUOTE=155952362]خوش بحالت شوهرمن فقط پسرمیخواد میگه هرچقدهزینه باشه میدم اولی پسرباشه اخه طرف شوهرم همشون ازدم بچه ا ...[/QUOTE

عزیزم 

اول اینکه از خدا بخواین صحیح و سالم بده چ دختر چ پسر..

دوما فک کنم پسر بخواین باید از چن ماه قبل اقدام سردی نخورین اصلا 

مث شیر ماست پنیر دوغ وووو

کلا همه چیز گرم مزاج ..و اینکه تو رابطه زن ار ض ا نشه 

البته شنیدم حالا اینکه چقد تاثیر گذاره نمیتونم بگم چون تجربه نکردم

ولی بنظر من ربطی نداره خدا هرچی خودش صلاح بدونه میده

وااااا🙁 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر دیگه از یجا ک راه باز کردیم دومیم از همونجا.. بالاترو جر ندیم😂 اپیدورال کن  منم این ی ...

😂😂😂فقط نمیخوام گشاد بشم تو ایپدورال زیبایی هم بکنن بدون درد عالیه😁

اخه من خیلی اذیت شدم حالا خوبه فیزیولوژیک بودم میدونم طبیعی بهتره ولی دیگه نمیدونم دوباره برم اون دن ...

واقعا فیزیولوژیک درد داره؟اخه ورزش اینا نمیدن!؟

بخشنده باش اما زیاده روی نکن، در زندگی حسابگر باش اما سخت گیر مباش.
2742
[QUOTE=155952362]خوش بحالت شوهرمن فقط پسرمیخواد میگه هرچقدهزینه باشه میدم اولی پسرباشه اخه طرف شوهرم ...

مرسی خداکنه شوهرمنم ازسرش بیوفته چون حتی سراین خواستش باهم دعوامیکنیم امیدوارم از فکراین چیزابیادبیرون

😂😂😂فقط نمیخوام گشاد بشم تو ایپدورال زیبایی هم بکنن بدون درد عالیه😁

زایمان کلا سخته چ طبیعی چ سزارین 

از کجا میدونی سزارین کنی اذیت نمیشی؟

اصلا نمیشه پیش بینی کرد 

بعدشم اگه احیانا دیدی گش اد شد میتونی بری با لیزر تنگ کنی خیلیم ساده س ن درد داره ن خونریزی ووو فقط هزینه ش زیاده فک کنم ..اونم ن خیلی 

منکه یکی اوردم راضیم ..دومی خدا میدونه

وااااا🙁 
۱۶۹قدمه اخه مشکل شکمه لامصب موندم از دستش دوستم حامله شد بچه اش بدنیااومد شکم نداره اونوقت من...

وا عزیزمممممم خداروشکر کن 

من ۱۶۹ ام ۹۶کیلو شدم!!!!!

نمیگم وزن زیاد خوبه ها!

ولی خودتو با کسی مقایسه نکن تو ایده آل خودت باش ول کن بقیه رو

2740
بابا قد و وزن خوبه نهایت یه ۵ کیلو کم کنی ایده آل میشه

کم میکنم اما شکمم سرجاشه دکترم رفتم مشکل ندارم فقط تازگیا پشت لبم تیره شده موهای زائد داره درمیاره رفتم ماما سونودادم گفت کیسته قرص ال دی داده اما انگار نه انگار شما قرصی چیزی میدونید 

چرا من کلاس ورزش میرفتم چرا میگفتن برو خونه ورزش کن ولی حوصلم نمیکشید همش میخوابیدم😂😂

مشقاتو خوب مینوشتی زایمانت راحت میشدااااا 

عیب نداره ان شالله دومی زایمان خیلی راحتی داشته باشی

چه تاپیک خوبی.منم یه چیزایی یاد گرفتم.خداخیرت بده اسی

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
زایمان کلا سخته چ طبیعی چ سزارین  از کجا میدونی سزارین کنی اذیت نمیشی؟ اصلا نمیشه پیش بینی کر ...

اره اتفاقا شوهرم میگه بدنت زخمش  دیرتر خوب میشه سزارین کنی بدتز عذاب میکشی حالا ببینیم چی میشه هر چی خدا بخواد 

زیبایی با لیزر مگه چقدره هزینش اصلا درد نداره؟

2706