2733
2734

خانوم ها تروخدا یه رزیم بهم بگین

ی تلنگری چیزی 

شاید لاغر شدم

شروع .. 15 اردیبهشت 1403 .. قد 164 و وزن 77 . 30 اردیبهشت وزن 73 . 15 خرداد وزن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من چند روز دیگه یه تاپیک میزنم در مورد همین موضوع درخواست دوستی بده بعدن صدات بزنم تو تاپیکم&n ...

خدا خیرت بده عزیزم 

حتما من رو تگ کن

خودن چند کیلو کم کردی 

2731

اوناییکه رژیم گرفتن چطور یبوست نشدید

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
فیستینگ شوک وارد میکنه وسریعه.ولی کالری شماری بهتره ویکم زمان میبره مثلا یکماه الی ۴۰روز.طبق برنامه ...

همش دوست دارم بخورم

گرسنم نمیشه ولی دلم میخواد بخورم 

اوناییکه رژیم گرفتن چطور یبوست نشدید

باید ملین بخوری 

من قبلا رزیم داشتم

کنارش هفته ای دو تا قرص ملین میخوردم

2740
خدا خیرت بده عزیزم  حتما من رو تگ کن خودن چند کیلو کم کردی

عزیزم من اندامم خیلی خوب بود از اول یه مدت چند کیلو اضافه کردم که سریع طی  دو سه هفته  دوباره مثل اول شدم حدود ۴ کیلو اینا با این روش من هر یه هفته ۴ کیلو شایدم بیشتر کم میکنی 

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی .
باید ملین بخوری  من قبلا رزیم داشتم کنارش هفته ای دو تا قرص ملین میخوردم

بدن آدم عادت نمیکنه ؟ میترسم تنبلی روده بگیرم

من دوهفته رژیم گرفتم حدود یک ماه پیش تا الان دارم بخاطر یبوست اذيت میشم به غلط کردم‌افتادم رژیم گذاشتم کنار

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم من اندامم خیلی خوب بود از اول یه مدت چند کیلو اضافه کردم که سریع طی  دو سه هفته  دوب ...

وای چه خوب 

ورزشم میکردی 

من پیکر تراشی کردم

اینطوری ادامه بدم دوباره مثل قبل میشم و ابروم میره

بدن آدم عادت نمیکنه ؟ میترسم تنبلی روده بگیرم من دوهفته رژیم گرفتم حدود یک ماه پیش تا الان دارم بخا ...

اب زیاد بخور موقع رزیم

نه عادت نمیکنی اتفاقا تحرک روده ها رو زیاد میکنه

عزیزم من اندامم خیلی خوب بود از اول یه مدت چند کیلو اضافه کردم که سریع طی  دو سه هفته  دوب ...

منم تگ کن عزیزم

بدن آدم عادت نمیکنه ؟ میترسم تنبلی روده بگیرم من دوهفته رژیم گرفتم حدود یک ماه پیش تا الان دارم بخا ...

چطوری رزیم میگرفتی عزیزم 

وای چه خوب  ورزشم میکردی  من پیکر تراشی کردم اینطوری ادامه بدم دوباره مثل قبل میشم و اب ...

یا خدا نکن پیکر تراشی عزیز دلم آخه چرا این بلاها رو سر خودت میاری من تاپیک زدم همه چی رو کامل توضیح میدم و مو ب مو انجام بده 

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی .
2706