2737
2734
عنوان

خانومایی که زایمان طبیعی داشتین میشه بیایین،

| مشاهده متن کامل بحث + 2513 بازدید | 232 پست
واقعا که بجای اینهمه مصیبت برو باشگاه و ورزش کن هم روحیه داشته باشی هم هیکلت روبه راه شه  پیکر ...

😅اخه زیادم چاق نیستم۷۰اما شکم دارم هرچی دارو دم نوش تودنیا من خوردم گیج شدم همین به ذهنم رسید

مگه تو مشکل داشتی؟؟؟ وقتی اولی رو تونستی دومی هم میشه به امید خدا

ن عزیزم ندارم

ولی خواستم اپیدورال انجام بدم چون شنیدم شاید نتونی زور بزنی مجبورشن با دستگاه بکشن بیرون .سر این گفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولی رو طبیعی کردم خیلی اذیت شدم دومی رو قطعا میگفتم سزارین ولی الان دو دل شدم طبیعی اپیدورال یا ...

کانال زایمان بر اثر ترس و استرس منقبض میشه سفت میشه تنگ میشه نمیذاره بچه بیاد بیرون

طبیعی خیلی بهتره

گشاد نمیشی نترس . من هنوزم بعد 1 سال و نیم هنوز تنگه

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون
2731
😅اخه زیادم چاق نیستم۷۰اما شکم دارم هرچی دارو دم نوش تودنیا من خوردم گیج شدم همین به ذهنم رسید

خواهر من دوتا پسر داره شوهرش میگه به دختر بیار برام برو عمل بینی کن 😅😅😅😅

من اولی رو طبیعی کردم خیلی اذیت شدم دومی رو قطعا میگفتم سزارین ولی الان دو دل شدم طبیعی اپیدورال یا ...

خواهر دیگه از یجا ک راه باز کردیم دومیم از همونجا..

بالاترو جر ندیم😂

اپیدورال کن 

منم این یکی رو اپیدورال میکنم ان شالله..

البته ب لطف مملکت معلوم نیس بیاریم یا ن😑😅😂

وااااا🙁 
ن عزیزم..توکلمون بخدا بود هرچی صلاح خودش بود😍❤ اصلا برامون اهمیتی نداشت و نداره 

خوش بحالت شوهرمن فقط پسرمیخواد میگه هرچقدهزینه باشه میدم اولی پسرباشه اخه طرف شوهرم همشون ازدم بچه اولشون پسره اینم تورقابته 

2740
ن عزیزم ندارم ولی خواستم اپیدورال انجام بدم چون شنیدم شاید نتونی زور بزنی مجبورشن با دستگاه بکشن بی ...

نه بابا میتونی . تو اگه زیادی الکی جیغ نزنی تموم توانت میمونه برا زور زدن

منو اگه ببینی باورت نمیشه زایمان کردم اونم طبیعی

ریزه میزه و لاغر

ولی تونستم

خدایا هر لحظه تو را شکر  ممنونم بابت هدیه قشنگت    دوستای عزیز منو تو تاپیکای ختم و داستان زندگی صدا کنین . ممنونم از همتون

۷۰ کیلو پیکر تراشی معامله با ۶ تا بچه ملت با ۹۰ کیلو وزن ککشون نمیگزه مگه قدت چنده؟

رژیم کتوژنتیک امتحان کن عالیه

بخشنده باش اما زیاده روی نکن، در زندگی حسابگر باش اما سخت گیر مباش.
کانال زایمان بر اثر ترس و استرس منقبض میشه سفت میشه تنگ میشه نمیذاره بچه بیاد بیرون طبیعی خیلی بهتر ...

اخه من خیلی اذیت شدم حالا خوبه فیزیولوژیک بودم میدونم طبیعی بهتره ولی دیگه نمیدونم دوباره برم اون دنیا بیام😣

منم یکی اوردم . زور زدنام عالی بود . ایشالله ب بعدیم میتونیم 

انشاءالله

2706