2737
2739
عنوان

کسای ک‌باردارن یا میترسن نیان لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 126 پست
از حالا قران بزار بالای سرت قبل خواب ایه الکرسی لخون فوت کن به دور و برت . راحت راحت میشی

دیشب ک بیدارشدم قران برداشتم گذاشتم بالا سرم.‌دعا خوندم..بزور تا خوابیدم همش میترسیدم یکی بیاد سراغم

اخه توصحبت های یه دانشمند شنیدم جن های بد وقتی یکی بخواد خوب بشه و مثلا گناهی رو کنار بزاره اذیتش می ...

من تا میخام‌تماز بخونم رابطم باشوهرم بد میشد..الان ک حدیث کسا شروع کردم تو خواب اذیت میشم..اگه بدونم بلای بدی سرم نمیاد..میخونم تا پاگ پاک شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه موقع خواب عمیق..روحم انگار اسیر میشه اذیت میشم..نماز نمیخونم😣

چهار قل و آیت الکرسی بخون و سوره جن رو قبل از خوابت بخون بخواب 

اگر نمازاتم بخونی که عالیه😍

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
بختک میفته روت بنظرم ربطی به چله نداره سعی کن همیشه وضو داشته باشی چهار قل آیت الکرسی قبل خواب بخون ...

اکثرا طاق باز میخابم بینیم هم همیشه میگیره.سعی میکنن نخابم لامصب نمیشه

2728
من تا میخام‌تماز بخونم رابطم باشوهرم بد میشد..الان ک حدیث کسا شروع کردم تو خواب اذیت میشم..اگه بدونم ...

بلاسرت نمیاد ایشالا.یه مدت اذیت میکنن ووقتی ببینن تو داری به نماز و دعات ادامه میدی بیخیال میشن.من از رو تجربه خودم دارم میگم..حتمابخون

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....
از نظر من قطع نکن چون اگر هم جن باشه ببینه داری قطعش میکنی فک میکنه داری میشی مثل خودشون و خدایی نکر ...

یعنی ادامه بدم اتفاق بدی برام نمیفته؟من یا بچم بلای سرش نیاد  

قکر کنم خونتون جن یا مسخ داره ک مخالف خوندن حدیث کسا هستن نمبخوان ادامه بدید برای هیمنه ببین من یه ک ...

اخه من از شهر دیگه تو خونه جدبد بودیم شروع شد دوروز برگشتم..اینحا دیشب تو خونه خودم هم پیش اومد..خودم حس میکنم جن از خودمه..انگار مخالف خوندن حدیث کسا هستن..میترسم ادامه بدم اتفاق بدی برام بیفته

2738
یعنی ادامه بدم اتفاق بدی برام نمیفته؟من یا بچم بلای سرش نیاد    

اگه خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته ولی اگه تسلیم اونها بشی خدا عصبانی میشه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من تا میخام‌تماز بخونم رابطم باشوهرم بد میشد..الان ک حدیث کسا شروع کردم تو خواب اذیت میشم..اگه بدونم ...

وقتی من تصمیم گرفتم غیبت رو بزارم کنار یک ماه اوضاع زندگیم وحشتناک شد اتفاقات بد همش میفتاد دعوا و بگو مگو و چون نیت کرده بودم غیبت نکنم حتی با دوستمم درد و دل نمیتونستم بکنم خیلی اوضاع سختی داشتم افسرده شدم همش اشک میرختم 

ولی من از تصمیمم برنگشتم و غیبت نکردم  و بعدش همه مشکلاتم حل شد 

اولشم که تو تصمیم میگیری خوب بشی شیطون همه کاری میکنه که بگه اگر خوب بشی این بلا سرت میاد اونجوری میشه ولی نترس  سختی داره ولی به آرامش بعدش میرزه 

شیطونم بیکار نمیشه که تو بری سمت خدا ولی پوزشو بمالون زمین 😤

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
اکثرا طاق باز میخابم بینیم هم همیشه میگیره.سعی میکنن نخابم لامصب نمیشه

خب همینه سعی کن همیشه به پهلو بخوابی من وقتایی که شوهرم شیفته مامانم میگه شب میخابی به پهلو بخاب بختک میفته روت...البته وقتی باردار بودم چند بار واسم پیش اومد تو خواب زبونم قفل میشد دستوپامم بی حرکت 

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤

عزیزم منم مث توهم همش فلج خواب یا بختک میوفتادتوجونم چیزای وحشتناک میدیدم طوری ک توخونه نمیتونستم بمونم

خواستم برم پیش دعانویس گفتن مزخرفه فقط پول میکنن بعدشم اگ بدترشع چی

بخداراست میگم

همین دیروز رفتم پیش دکتر اعصابوروان شراره حبیبی

بم گفت ک ازاضطرابه و همش نگرانی ک اتفاق بدی بیوفته بخاطرهمینه بهم قرص سرترالین داد باکلونازپام گفت ک عادت نمیکنم به این قرصاتاماه دیگ برم پیشش.

اینم بگم بشدت استرسیم

همشم فکرمیکردم درمونش پیش دعانویسع😂

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!
بلاسرت نمیاد ایشالا.یه مدت اذیت میکنن ووقتی ببینن تو داری به نماز و دعات ادامه میدی بیخیال میشن.من ا ...

خدا کنه.ممنون از راهنماییت..اگه بیدار باشم نمیترسم همین ک خوابم دستم ب جای بند نیس برام سخته

2706