2733
2739
عنوان

کسای ک‌باردارن یا میترسن نیان لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 126 پست
من فقط تو جای خودم ک خوابم نمیتونم بیدار شم..مثل کسی ک میخاد بیدار شه نمیشه احساس خفگی ترس..دیشب حتی ...

خب منم دقیقا مثل تو میشدم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
بختک ربطی ب جن و این چیزا نداره نگران نباش.بختک ی پدیده علمی و منطقیه ک هراز گاهی ب علت نوسان اتصال ...

اخه چن بار این روزای اخیر برام پشت سر هم اتفاق افتاد واسه همین نگرانم کرده..قبلا شهر دیگه بودم مسافرت این اتفاق افتاد گفتم شاید از خونس حالا ک برگشتم باز این اتفاق افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه چن بار این روزای اخیر برام پشت سر هم اتفاق افتاد واسه همین نگرانم کرده..قبلا شهر دیگه بودم مسافر ...

بله بختک یکی دوبار نیس عزیزم.ممکنه چندین دفعه تکرار شا

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

من نماز میخونم و حدیث کسا رو شیش ماه تقریبا هر روز خوندم مشکلی برام پیش نیمد

خیلی خویه حدیث کسا

ولی خب وقتی میخونی فرشته ها میان  و اذیت های شما میتونه برای این باشه که فرشته ها میان واگر کسایی هستن پیشتون که شاید از اومدن فرشته ها ناراحتن و میخان شما ادامه ندی  خوندشو

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
گناه میکردی که دیگه میخوای نکنی؟منظورم حالا گناه بزرگ نیس.گناه کوچیک ک بخوای دیگه انجامش ندی

بخدا گناه نمیکنم قبلا چرا.‌البته تو مجردی ولی ازدواج کردم نه کاری ب کسی ندارم

2738
من نماز میخونم و حدیث کسا رو شیش ماه تقریبا هر روز خوندم مشکلی برام پیش نیمد خیلی خویه حدیث کسا ول ...

اخه موقع خواب عمیق..روحم انگار اسیر میشه اذیت میشم..نماز نمیخونم😣

بخدا گناه نمیکنم قبلا چرا.‌البته تو مجردی ولی ازدواج کردم نه کاری ب کسی ندارم

اخه توصحبت های یه دانشمند شنیدم جن های بد وقتی یکی بخواد خوب بشه و مثلا گناهی رو کنار بزاره اذیتش میکنن

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....
نمیدونم..بخدا اینطوری نبودم الان تو خواب چن بار اینطوری شدم

بختک میفته روت بنظرم ربطی به چله نداره سعی کن همیشه وضو داشته باشی چهار قل آیت الکرسی قبل خواب بخون و هیچوقت طاق باز نخواب به پهلو بخواب

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
اخه پشت سر هم..همین ک دارم حدیث کسا میخونم ۴بار برام اتفاق افتاد.در عرض ۱۰روز

از نظر من قطع نکن چون اگر هم جن باشه ببینه داری قطعش میکنی فک میکنه داری میشی مثل خودشون و خدایی نکرده بلاهای بدتر سرت میارن.

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

قکر کنم خونتون جن یا مسخ داره ک مخالف خوندن حدیث کسا هستن نمبخوان ادامه بدید برای هیمنه ببین من یه کانال تلگرام دارم ی جوشن کبیر ب نحو خودش خونده ۴۰ روز میذاری توی خونه با صدای بلند از بین میرن

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
2706