2726

بچه ها من شنیدم حدیث کسا سنگینه چن روز دارم میخونم .میخام ختم کنم..بچه ها ب نیت ختم دارم میخونم..ولی قوانین خاصی پیروی نمیکنم نماز نمیخونم بدون غسل خوندم و هرساعت بتونم میخونم..ولی چن روز ک میخونم‌ی مدته تو‌خواب اذیت میشن اصلا اینطوری نیودم قبلش..شاید قبلا دعا گرفتم یا طلسم..ولی یکسالی گذشته.حالا چن روز تو خواب عمیق ک میرم حس مبکنم روحم حبس میشه یا شکنجه میشه..مثلا میخام بیدار شدم نمیتونم اینقد تقلا میکنم نمیتونم چشام باز کنم.شروع میکنم‌دعا خوندن و چهار قل و هرسوره ای تونستم.دیشب قبل خواب دور خودم حسای میدیدم ولی وقتی خوابم سنگین شد دوباره اون اتفاقا افتاد..ایندفه صدای ی مرد شنیدم یادم نیس چی گفت ولی میدونستم تهدید میکرد..باز نمیتونستم ب حالت عادی برگردم...تروخدا بگین چیه..مینرسم بنظرتون دیگه نخونم؟راستش ی دلیلی ک نماز نخوندم ک‌بعد نماز اکثرا با شوهرم دعوام میشه بعضی وقتم دعوای مفصل..از ی طرف دوس دارم چله حدیث کسا ختم کنم ی طرف میترسم اتفاقی بدی برام بیفته یا تو خونه دور از جون با این حالتا سکته کنم.ممکنه جن کافر یا شرور داشته باشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم ربطی نداره

بختک داری.اگرهم خدایی نکرده جن باشه داره امتحانت میکنه ببینه چقد ب خدا اطمینان داری‌.پس خوندنتو قطع نکن تا بفهمه و خودش بره.اینا وظیفه دارن شمارو گمراه کنن و شما نباید بهش توجه کنی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728

نمیدونم ربطی داره به حدیث کسا یانه.من خودم ی مدتی نماز وهمه چیز وگذاشته بودم کنار مدت طولانی.بعد چندوقت هوس کردم نماز بخونم قراربود صبحش بیدارشم برم غسل کنم و شروع کنم.تا صبح پدرمو درآوردن قاشق هارو تکون میدادن در و به هم میکوبیدن.نمیدونم حالا اینا واقعا بود یاتوی تصورم بود ولی توهم نیست و درکت میکنم

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....
گلم ربطی نداره بختک داری.اگرهم خدایی نکرده جن باشه داره امتحانت میکنه ببینه چقد ب خدا اطمینان داری‌ ...

میترسم تو خواب سکته کنم..ذیشب بزور بیدار شدم کلی دعا خوندم قران بالا سرم گذاشتم با ترس خوابیدم..اخه بختک میگن روت میفته میبینیش..من روحم تو‌خواب اسیر میشه میخام بیدار شم مغزم بیداره ولی نمیتونم بیدارشم  

نمیدونم ربطی داره به حدیث کسا یانه.من خودم ی مدتی نماز وهمه چیز وگذاشته بودم کنار مدت طولانی.بعد چند ...

من تو خونه ندبدم و اتفاق خاصی ندیدم فقط تو خواب و بیداری حس میکنن ..این ی بار پیش نیومده از وقتی شروع کردم چن بار تو خواب برام اتفاق افتاده

نمیدونم چیکار کنم میترسم اتفاق بدی برام بیفته    

من تو حاملگیام وقتی روزا میخابیدم اینجوری میشدم حتی میتونستم اطرافو ببینم اما هر کار میکردم نمیتونستم بیدار بشم

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
میترسم تو خواب سکته کنم..ذیشب بزور بیدار شدم کلی دعا خوندم قران بالا سرم گذاشتم با ترس خوابیدم..اخه ...

بختک ربطی ب جن و این چیزا نداره نگران نباش.بختک ی پدیده علمی و منطقیه ک هراز گاهی ب علت نوسان اتصال مغز اتفاق میوفته.بدن وقتی نمیتونه به علت این نوسان ها خودشو تکون بده ناخوداگاه هشدار میفرسته ب مغزت.و اکثر یا بهتره بگم تقریبا همع ی انسان ها از اینکه یهو قفل شن وحشت دارن ب همین علت تصویری ک ساخت ذهن خودشون هست رو میبینن

بازم خودت میدونی ولی اگه خیلی نگرانی ی گردنبند حاوی آیات قران بنداز تو گردنت بعد بخواب.بهتره با وضو بخوابی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
من تو خونه ندبدم و اتفاق خاصی ندیدم فقط تو خواب و بیداری حس میکنن ..این ی بار پیش نیومده از وقتی شرو ...

چقد خوبه ک کسی هست تجربه منو داشته باشه.عزیزم یه چیزی بپرسم ناراحت نمیشی؟

میگن ک اشتباهمی....قشنگ ترین گناهمی....
من تو حاملگیام وقتی روزا میخابیدم اینجوری میشدم حتی میتونستم اطرافو ببینم اما هر کار میکردم نمیتونست ...

من فقط تو جای خودم ک خوابم نمیتونم بیدار شم..مثل کسی ک میخاد بیدار شه نمیشه احساس خفگی ترس..دیشب حتی با انگشتام حس میکردم میخام چشام بزور باز کنم ک بلند شم ولی نمیتونستم..حس بدی بود صدای ی مرد ب گوشم خورد

2706