2737
2739
عنوان

کسای ک‌باردارن یا میترسن نیان لطفا!!

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 126 پست

منم یه دوران مثل شما بودم راستش نماز نمیخوندم اون موقع اوایل فقط شبا بود قشنگ بیدار بودما اما دستو پام قفل میشد انقدر امام حسین رو صدا میزدم تا یهو ول میکرد .ته سالن که اتاقا بود به هیچ عنوان نمیتونستم برم میترسیدم همش انگار یکی نگام میکرد دیگه تو روز هم اینجور میشدم بختک میوفتاد روم ..تا اینکه هر بار رفتم حموم یه کاسه چهار قل از امامزاده صالح خریدم و هر بار حموم رفتم آخرش ۳بار با اون کاسه آب ریختم سرم اولی به نیت اینکه سنگینی حن و انس و پری از روم برداشته بشه دومی به نیت اینکه چشم زخم و چشم نظر باطل بشه و سومی به نیت اینکه آرامش بگیرم ....الان دیگه به هیچ عنوان اونجوری نشدم بیشتر از یک ساله و دیگه نمیترسم حتی تو تاریکی تو اتاقت هم میرم نمیترسم...نمازمو میخونم قرآن هم میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آها سوره جن و فلق و ناس رو با گوشیت بزار تو خونه پخش بشه بخاطر  صوت قرآن هر چیز بدی باشه دور می ...

اعتقادم دارم ولی نمازم نمیخونم یعنی ی مدت میخوندم دوباره ول میکنم دوباره شروع میکردم..