2733
2734
ببخشید چای فلاکس ربطی به تنبلی نداره...چای قوری ربطی به عتیقه بودن داره پیرزنای قدیم تو قوری درست می ...

😲😲😲😲😲😲

چه نظراتی داری شمااااا

نمیشه با ادب نظرتون رو بگین؟؟؟؟

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦

خانما ما جدیدا یه ماهی میشه واسمون یه مستاجر جدیداومده یه روز جلو در یه تخم مرغ شکسته دیدم گفتم لابد بچه ایی کسی از دستش افتاده و این داستان ادامه داشت تا من و مادر شوهرم حدودا ده باری دیدیم پدر شوهرم دیده زنهاشون از خونه میرن بیرون پشت سرشون یه تخم مرغ میشکنن جلو درمون انگار مرغ داری کثیفه  هر روز میشوریم انگار ن انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون از زن و مرد کوچیک و بزرگ وسواس دارن..مثلا پیازو میشورن خورد میکنن دوباره میشورن..

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تو دلیم یه صلوات بفرستید دعا کنید سالم بیاد بغلم ممنون🙏🌹🌹🌹🌹

اوایل اخلاق خانواده شوهرم نمیدونستم مثلا دوران نامزدی دلستر یا نوشابه میاوردن سر سفره  پدرشوهرم برمی داشت میخورد دوباره درش محکم میبست میذاشت سفره من فکر میکردم یعنی دیگه نباید باز کنم بخورم فقط نگاه میکردم بعد دیدم همشون همینطورین هی باز میکنن هی میبندن.!!! کلا بعضی رفتارهای پدرشوهر رومخه

مثلا یه بار خواهر پیرش بیچاره بعد چندین ماه اومد خونشون نذاشت از راه برسه گفت آبجی خوش اومدی ما شب فلان جا مهمونیم . به منکه خیلی برخورد 😕

2731

یکی ب من بگ بحث فلاکس از چ صفحه ای شروع میشه برم بخونم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
اینو اون روز هم گفتم بزار بنویسم  واسه عاشورا خونشون بودم بعد کیک یزدی آوردن با چایی بخوریم&nb ...

منم میخورم آنقدر کیف میده امتحان نکردی

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
نه والا قوری هم برا پیرزنای قدیم نیس پس این همه قوری کتری های شیک و فانتزی تو بازار واسه چیه؟؟  ...

خداخیرت بده که کامل توضیح دادی دوست عزیز 

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
ما همه این کارا رو میکنیم شمالی هستیم ابگوشت بدون نون بربری نمیچسبه روی پلو زرشک و کیشمیش ترش شیرین ...

خانواده همسرم شمالی هستند عزیزم

من ولی می گم آبگوشت فقط یا سنگگ یا خراسانی 

و از کشمش متنفرم 

سلیقه ای دیگه 

2738
مادرشوهرم راحت تو جمع می گ و ز ه

😂😂😂😂😂😂

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

واییی تو خونه شوهرم اینا 

یه عده سالاد شیرازی رو با آبلیمو میخورن 

یه عده با سرکه 

یه عده سس مایونز با ماست 

یه عده ماست با شکرررر اهههههه

تازه همشم همراه غذا آب یخ میخورن

من اصلا با غذا آب نمیخورم

اگر چیزی تو زندگیت نداری..چون درخواست نکردی🌱 وزن اولیه ام ۶۸🌵وزن الانم ۶۵ و وزن هدفم ۵۲🥰🥰🥰تا ۳۰اذر ۵۲کیلو شدم😍😍🤩🤩🤩
2706