2733
2734
عادت زشت ندارن ولی یه چیزی هست که برام خیلی عجیبه و کلا هم عادی نشده و نخواهد شد. اشتهاشون انقد کمه ...

عزیزم خونه پدرمنم همینجوری غذامیخورن اونام نه وضع مالیشون بده نه خسیسن..منم وقتی ازدواج کردم اززیادخوردن خانواده شوهرم شاخ دراورده بودم..اصلابرام عجیب بودمثلایه عالمه میوه درحدچشم برهم زدنی بخورن..البته الان مثل خودشون شدم که کاش نمیشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب نیس که. بعد یک ماه مثلا بری ی پلو درس کنه چی میشه.  من زایمان کردم نیومد پیشم رفتم خونشون ...

ولی یه چی بهت بگم مادر من هفته ای چند بار ازش شنیدم که میگه عروسام با دخترام فرق نمیکنند ولی من میدونم که فرق میکنند. مادر شوهرا از عروسی که خرجش زیاد باشه خوششون نمیاد نگران پول پسراشون هستن مخصوصا اگه زن خونه دار باشه 

2731

مادر من معتقده همی افراد زمین شبا حاظری میخورن من بهونه الکی میارم   

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
همه چای خشک میریزن تو فلاکس...اون قوری واسه پیرزنای قدیمه..رفتارشما عجیبتره یک تعطیلات برید بیرون.. ...

من‌نمیدونم چرا برای ثابت کردن درستی یک چیز باید یک چیز دیکه رو بکوبین؟؟؟؟؟؟

قوری مال پیرزنای قدیمیه؟؟؟؟؟؟ 

کی گفته؟؟؟؟؟ یک سر بری بیرون میبینی توی فروشگاه ها کلی کتری و قوری های شیک هست 

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
هر چی بهت یاد داده بهمون یاد بده. مامان منم اینطوری دم میکنه 

خیلی چیزا هست الان تک تک یادم نمیاد

مثلا من آشپزیم صفر بود ولی الان در حد خود مادرشوهرمم دستپختم مثل خودش شده

دستپختش رو دست نداره ها

مثلا قلق سبزی خورشتی که سرخ میکنیم ته نگیره این بود که اسفناج رو جدا خرد میکنه و جدا تفت میده بقیه سبزیها رو جدا سرخ میکنه بعد قاطی میکنه

باز یادم بیاد بهت میگم

2706