2733
2734
عزیزم اچ سی جی آزاد سازی ، ما بیشتر کیفیت تخمکامون پایینه ،با توجه به تجربه خودم میگم ،اچ سی جی هر م ...

باگفته های شما من احساس میکنم واسه کسانی که ذخیره تخمدان پایینه ای یوآ بیشترجواب میده! چندنفرهم بودن که آیوآ کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من زمانی که باردار شدم اون دوره حتی قبل از 25 دورم دمای بدنم مخصوصا شبا بالا میرفت ،خیلی گرمم ...

منم سینه هام ورم کرده

البته همیشه قبل پری درد داشتم توی سینه هام که الان خیلی کمه شاید به خاطر ویتاگنوس هست الان که یک هفته است بدجور گرمم میشه هی توی خواب پتو رو پس میزنم

دیگه توکل به خدا

اول ابان موعدمه

شمامطمینی مشکل ایمنی انعقادی نداری .پردینزلون.هپارین. آنوکسا. سرم آی وی جی آرجزودارهاتون بوده تاحالا ...

عزيزم ايمني مشكلي ندارم انعقادي دو تا. جهش دارم پردنيزولون دو ماه قبل بارداري و آنوكسا٨٠٠٠و سرم آي وي آي جي بلافاصله بعد بارداري استفاده كردم باز سقط شد

2742
باگفته های شما من احساس میکنم واسه کسانی که ذخیره تخمدان پایینه ای یوآ بیشترجواب میده! چندنفرهم بودن ...

من از ای یو ای اطلاعاتی ندارم ،اما خودم دقیقا یک ماه قبل از اون ماهی که باردار شدم یه ای وی اف انجام دادم که نتیجه خوب بود چهار تا جنین با کیفیت تشکیل شد که دو تاشو انتقال دادن ، با این که خیلی با کیفیت بودن اما نگرفت و پریود شدم ، این موضوع باعث شد که به ای وی اف اعتقاد نداشته باشم و همچنین به دو جنینی  فریزی برایه آینده که باید انتقال بدم امیدی نداشته باشم اصلا 

منم سینه هام ورم کرده البته همیشه قبل پری درد داشتم توی سینه هام که الان خیلی کمه شاید به خاطر ویتا ...

نه عزیزم ویتاگنوس گر گرفتگی نداره ،برعکس وقتی هورمون اف اس اچ بالا باشه شخص دچار گرفتگی میشه که وقتی هورمون نرمال بشه گرفتگی هم رفع میشه ،حالا صبر کن انشاالله که باردار باشی ، اگرم پریود شدی شاید یه داروی تحریک تخمدان قویتری مثل آمپول اچ ام جی برات جواب بده ، به امید خدا

2740

من فروردین متوجه شدم ذخیرم پایینه واسه چکاپ قبل بارداری رفتم دکترکه متوجه شدم ذخیرم پایینه ماهه بعدش سریع رفتم سراغ ای وی اف چون دکترم گفت اصلا فرصت نداری..اشتباه کردم که تواون شرایط بدروحی رفتم چون تومرحله پانکچر فولیکول نداشتم ولی بعدازاون که تصمیم گرفتم طبیعی اقدام کنم هرماه چندتافولیکول خوب داشتم که یبارکیست شد وبرطرف شد..الان دوتافولی غالب دارم آمپول ازادسازی هم زدم ولی نگرانم که شاید تخمکم آزادنشه کلا الان سردرگمم آخه..میخوام بدونم ادامه بدم یابرم سمت ای وی اف 

0/1

اینجا بچه ها یه راه هایی نوشتن که ذخیرشون زیاد کردن و کیفیت تخمک هاشونو بالا بردن از تقریبا ۲۰ صفحه قبل بخونی متوجه میشی.ولی بازم خودشون میانو راهنماییت میکنن.ایشالله طبیعی خودت باردار میشی.نگران نباش

2706