2733
2734
اخرین بارآبان ماه ازمایش دادم ۲۳ بود  

میگن با داروهای هورمونی نباید خورده باشه...23 بالاست اما نه خیلی..شما باید در طول روز سردیجات رو حذف کنید و یا کم و با مصلحلش بخورید...تا ویتاگنوس اثر کنه...دمنوش بابونه بخور به جای چای...صبحانه به جای پنیر شیره انگور و ارده بخور...یا تخم مرغ محلی...در طول روز قدری عسل و دارچین با اب جوش یا بدون اب جوش بخور...کمی  شربت گلاب درست کن بخور...میتونی برای شیرینیش از مقداری عسل استفاده کنی...البته در خوردن گرمیجات هم زیاده روی نکن...به برنجت همشوید و زعفرون و اینا بزن...

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من fsh10هستlh۶ پنج انگشت خریدم ترسیدم بخورم ذخیره بدتربشه

ذخیره رو بدتر نمیکنه ...ولی بعضیا پریودشون منظمه...میگن خوردیم پریودشون به تاخیر افتاده یا لکه بینی داشتن...بعضیا هم مشکلی نداشتن.

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
2728
المانیش بهتره؟ چند گرفتین؟

ببین من کلا اگه دارویی خارجی اش  باشه بخصوص ساخت کشورهای خوب مثل آلمان و‌امریکا و‌کانادا قطعا خارجی اش رو میخرم 

من پنجاه و خورده ایی خریدم 

دقیق یادم نیست

سلام خانوما، منم ذخیرم کمه، تا حالا پریودم میومد، چند ماهی بود که جلو مینداختم دو سه روز، این ماه اووابوست و لتروزول خوردم، الان یک هفتس که پریود نشدم، از درد دارم میمیرم ولی نمیاد پریود، زعفرون و نعنا و‌ پونه و دارچین و سیاهدانه خوردم ولی نشدم، تا حالا عقب انداختم، بی بی هم منفی هست، چیکار کنم که پریود بشم

2738
سلام خانوما، منم ذخیرم کمه، تا حالا پریودم میومد، چند ماهی بود که جلو مینداختم دو سه روز، این ماه او ...

ریسک نکن گلم تا ۱۰ روز صبر کن شاید لقاح ویر انجام شده باشه . اگه تا ۱۰ روز بی بی منفی بود اول از بتا بده بعد  دکتر برو سونو بشی . من بدون داروی شیمیای اینجوری شدم رفتم سونو گفت کیست داری دارو داد رفع شد . ان شالله ک مال شما بارداری باشه 😍😍😍

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
ریسک نکن گلم تا ۱۰ روز صبر کن شاید لقاح ویر انجام شده باشه . اگه تا ۱۰ روز بی بی منفی بود اول از بتا ...

راستش میدونم باردار نیستم، چون دو دفعه تجربه بارداری دارم، هیچ کدوم از علائم بارداری و ندارم جز درد وحشتناک دل و کمر که از همیشه بیشتر شده، ایران هم زندگی نمیکنم که بتونم آمپول پروژسترون بزنم، یعنی اینجا هیچی نمیدن، فقط با داروهای گیاهی که از ایران آوردم دارم سعی می‌کنم پریود و برگردونم، همین پریود که میومدم که قطع شده ظاهرا

عزيزم ميگن قطره ش تأثيرش بيشتره قطره ويتاگنوس بگير مصرف كن  من روزي شصت قطره ناشتا ميخورم& ...

من کم کاری تیروعید دارم و هرروزقرص میخورم اگه بخام قطره ویتاگنوس صبح ناشتا بخورم یعنی بعدازخوردن قرصم باشه یا قبلش؟؟

سلام خانوما، منم ذخیرم کمه، تا حالا پریودم میومد، چند ماهی بود که جلو مینداختم دو سه روز، این ماه او ...

چند سالته؟

اول ازمایش بده

بعد اگه درد داری برو دکتر حتما

منم این ماه لتروزول خوردم با ویتاگنوس ولی این عوارض تو رو‌نگرفتم البته امروز روز ۲۵ پری هست ۵ روز مونده به پری

ولی من فقط نفخ شدید گرفتم و شب ها هم خیلی گر میگیرم و‌گرمم میشه

البته من پری هام همیشه منظم بوده تا حالا

چند سالته؟ اول ازمایش بده بعد اگه درد داری برو دکتر حتما منم این ماه لتروزول خوردم با ویتاگنوس ول ...

عزیزم من زمانی که باردار شدم اون دوره حتی قبل از 25 دورم دمای بدنم مخصوصا شبا بالا میرفت ،خیلی گرمم میشد ، البته همزمان سینه هامم بزرگ شده بودن

این بار که دکتر رفتم. به دکتر گفتم داروی تحریک تخمدان میشه تجویز کنید؟ گفت نمی خوایم که خودمونو گول ...

عزیزم اچ سی جی آزاد سازی ، ما بیشتر کیفیت تخمکامون پایینه ،با توجه به تجربه خودم میگم ،اچ سی جی هر ماه میزده با این که فولیکول غالب داشتم ،و منتظر بارداری میشدم ،اما هر بار باردار نمیشدم ،فقط سه مرحله باردار شدم که مرحله اول و دوم با لتروزل بود و سقط شدن ، که من متوجه شدم لتروزل به تنهایی برام کافی نیست ، و مرحله آخر با کلومیفن و آمپول اچ ام جی ، و در نهایت اچ سی جی باردار شدم ، البته من از ماهها قبلش تخمکامو با گرمیجات و پیادهروی تند و غذاهای مقوی تا حدودی تقویت کرده بودم و هورمون اف اس اچ م رو که هم بالا رفته بود با ویتاگنوس تنظیم کرده بودم

2706