2733
2734
عنوان

شوهرم 100میلیون داده مادرش

681 بازدید | 10 پست

سلام دوستان میشه نظر بدید بدون قضاوت 

شوهرم وپدرش دارن کار صنعتی راه میندازن ولی وامش نیومده هنوز شوهرم اومد چندتا وام گرفت و ماشینش فروخت سرجمع شدیک میلیارد و چهارصد میلیون وپدرشوهرم که خیلی زمین داره دوتا فروخت یک میلیارد وپونصد تا کارشون درست بشه پارسال 100میلیون اضافش از شوهرم گرفت گفت میخام یجایی دیگه خونه اجاره کنم امسال هم 120میلیون گرفت برای وسایل خونش وهرما زنگ میزنه شوهرم پول داخل جیبی بهشون بده 

گوشت مرغ کل وسایل خونش هم با شوهرم هست ولی درصورتیکه یه خونه خوب برای من اجاره نمیکنه تا من چی بگم میگه مامان بابام هستن ندارن بعد بهم زمین میدن

به امید روزی که بیام بگم اخیش غصه منم تموم شده الان دیگه هرروز گریه نمیکنم 

من حق دارم یا نه پدر شوهرم جونه ولی کار نمیکنه خیلی زمین هم داره نمیکنه یکیش بفروشه برای خودش 

خوب ۱۰۰اولی که مال خ‌ودشون بوده ولی مگرکارهمسرت به سوددهی نرسیده ازاون پول برمیدارن؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ۱۰۰اولی که مال خ‌ودشون بوده ولی مگرکارهمسرت به سوددهی نرسیده ازاون پول برمیدارن؟

نه هنوز به سود نرسیده تکمیل هم نشده منتظر موندن وام خودش بیاد چون شوهرم دیگه چیزی نداره اونم نمیفروشه زمین 

2742
وکیل بگیر مهریتو بگیر دیگه  اینارو به وکیل بگو ببین چی میگه شاید با همینا بتونه ثابت کنه که او ...

عزیزم من دیگه نمیخام طلاق بگیرم حداقل فعلا 

2738