2733
2734

من

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند سالته چرا ازدواج نکردی

42 سال 

بخاطر اینکه هیچکدوم از کارامو به سرانجام نرسوندم یکیشم ازدواج 

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 
بله یکی از اشناهام ۴۰ سالشه خیلیم راحته🫢😂 حداقل دغدغش شوهر نیس دیگ ک حرص بخوره بابتش

تو این دوره واقعا ازدواج خوب نیست همه دخترا پسرا فراری هستن اما خانواده ها همش نگرانن استرس وارد می‌کنند به ما

آره من ۳۹ مجرد  دیروزم با یه پسر ۲۸ ساله خوش تیپ رل زدم  دلم میخوااااااد  دلم میخوااا ...

نگا کنا از کجا پیداش کردی؟؟البته نوش جونت😂من ک حسود نیسم🥲😂تو هم جوونی خو سن عدده

منه ۱۸ ساله فعلا نوزادم

والا بخدا ماشالله خانمای دورم سنشون بالاس از من جون‌تر میزنن🥴

تو این دوره واقعا ازدواج خوب نیست همه دخترا پسرا فراری هستن اما خانواده ها همش نگرانن استرس وا ...

دقیقا من خودمم دوس ندارم ازدواج کنم

ولی خانواده‌ها همچیو تو ازدواج میبینن🥲یا حداقل کار و..بعد ازدواج

همین طرف ک میگم ۴۰ سالشع مجرده با دوستاش میگرده عشقو حال و اصلا ببینیش میگی تهش بخوره تازه ۳۰ رسیده باشه...کسی هم نیس بگه بشین تو خونت غذا درست کن فلان کن والا چیع شوهر😂😒

دقیقا من خودمم دوس ندارم ازدواج کنم ولی خانواده‌ها همچیو تو ازدواج میبینن🥲یا حداقل کار و..بعد ازدو ...

اهل کجایی عزیزم

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …