2733
2734
عنوان

بگید این افکار تو مجردی طبیعیه یا نه😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3408 بازدید | 149 پست
من تقریبا اینجوری بودم البته نه به شدت شما ولی بعد ازدواج خوب شدم 

خب موقع ازدواج به مشکل نخوردید؟؟

تو مراسم خواستگاری و عروسیتون حس خوب داشتید؟؟

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی ب زمینه و شرایط قبلی زندگی و خانوادگیت داره

منم تا حدودی اینجوری بودم

البته من بیشتر ترس و استرس داشتم

بچه تر که بودم میرفتیم عروسی شب برمیگشتیم تا نصفه شباز استرس و فکرخوابم نمیبرد.مدام تو فکر عروس و اینکه الان چقدر داره عذاب میکشه و ترسیده و...

او در بر و ایام به کام است...
2731
دقیقا بخاطر   همونه.حتی وسواستون  هم   به همون   دلیله

ینی یه رفتار بد تو بچگی تا این حد تاثیر میزاره رو ذهن آدم؟؟؟

خب اینکه با دیدن زن باردار یاد فرایندش میفته غیر طبیعیه و نشون میده ته قضیه یه چیز غیر عادی هست وگر ...

نه اتفاقا شاید از این آدمها ندیدی 

من چون خودم دارم تغییر جنسیت میدم تو مسائل جنسی خیلی وارد شدم و تحقیق کردم

همین چند سال پیش تو مدرسه ی خودمون ی دختره بود ک جلوش حرف ازدواج می‌زدیم گریه میکرد میگفت این چیزای زشتو به من نگید

باورت میشه ی دختر ۱۸ ساله با حرف ازدواج به گریه بیوفته و بگ این چیزای زشتو به من نگید؟!

از مسائل جنسی هم بیزار بود اصلا نباید جلوش حرف میزدی وگرنه میگفت تو بی ادبی

اما بعد ازدواج اوکی شد

من ی بار صدای رابطه ی جنسی ی زوجی رو وقتی رفته بودم مهمونی شنیدم دو سه شب پشت سر هم گریه میکردم چون اون لحظه فشار روحی بدی بهم وارد شد مثلا تو دیدت به دو تا آدم اینه ک چقدر خوبت و متشخصن بعد ی هو صدای رابطه ی جنسی شونو بشنوی و حرفایی ک حینش به هم میزنن و در واقع غریزه حیوانی شونو ببینی کلا بهم میریزی

در کل آدما با هم متفاوتن در این مسائل 

استارتر اگر ازدواج کرد و این موضوع براش حل نشد میتونه بره دکتر

ولی الان ک داره دارو میخوره و معمولا داروهایی مثل فلوکستین و اینا تجویز میشه براشون این قضیه اهمیت نداره بره بخاطرش داروی جدید مصرف کنه

فکر نکنم به وسواستون مربوط بشه

طرز فکرتون در موردش اینجوریه

و شاید نتیجه ی چندین فاکتور باشه

که یکیش اینه که کار بدیه

ولی خاستگار هاتو لااقل از ۲سال دیگه راه بده

چون ممکنه ناخواسته در مورد شخص خاصی این حس از بین بره.

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
خب موقع ازدواج به مشکل نخوردید؟؟ تو مراسم خواستگاری و عروسیتون حس خوب داشتید؟؟

من به خودم فرصت دادم زود ازدواج نکردم از مردها متنفر بودم زمانی ازدواج کردم که حسهام کمرنگتر شده بود خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
خودت میدونی طبیعی نیست  چون اگه طبیعی بود پیش روانپزشک نمیرفتی بهترع بگم وضعت خیلی خرابه

چقد بد صحبت میکنی 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

خواهرشوهرم نزدیک ۵۰ سالشه و مجرده 

اونم مثل شما گارد داره به این چیزا

حتی با استاد دانشگاهش صحبت کرده بود کلاس تنظیم جمعیت خانواده رو نره. میگفت عصبی و بی قرار میشدم تو کلاس .حالت تهوع بهم دست میداد 

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بستگی ب زمینه و شرلیط قبلی زندکی و خانوادگیت داره منم تا حدودی اینجوری بودم البته من بیشتر ترس و ا ...

میدونی وقتی تو سن کم‌بچه بااین‌چیزا آشناشه باعث این رفتار میشه 

من دقیقا نمیدونم‌از کجا با اتفاقا آشنا شدم 

ولی هیچ‌ وقت این ذهنیت نداشتم این موضوع ترسناکه 

یاخجالت اور 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
وقتی به این فکر میکنم این آدمای(متاهل) که میبینم خیلی محترم و با متانت و ادب و حتی خجالتی هستن چطور ...

دقیقا مخصوصااا وقتی یه پزشک یه مهندس استاد. دانشگاه میبینم که چقدر آدم با شخصیتیه و با کلاس رفتار میکنه 

چطور ممکنه یه همچین حرکات زشتی انجام داده باشه مغزم سوت میکشه😑💔

احیانا توی بچگی شما روازاین مسائل نترسوندن یا خودت هیچ صحنه ای مرتبط به ای مسائل ندیدی روت تاثیر بزاره

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2706