2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mhds12   @nel800   @اتنا72   @به_نام_خالق_زیباییها     گزارش رو ...

عالی چیدی برنامتو دمت گرممم

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
2731
@پیش_پیشی     @گل_ایل     @mhds12     گزاااااااارش#   ...

واوووو آتنا جونی چ کرده

دمت اتیششش

منم امروز نامزدم رفت پادگان از فردا ورزش توووپ میکنم 

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
تو‌اصلا وزن‌نکردی خودت رو؟ تغییرات رو‌دیدی؟ من عکس قبل انداختم رسیدم۶۱ و‌۵۹ هم‌عکس‌میندازم😬

ن حتی مطمعن نیستم ک وزن اولیم واقعا ۶۹بوده یانع سایزامو گرفتم دهم آذر ببینم تغییر کرده یان

اما حس میکنم شکمم خیلی کم شده 

با سلام ببخشید برای شرکت در این رژیم باید چیکار کنیم و با کی در ارتباط باشیم ؟

سلام من یک دانش آموز بدبختم و یک فمنیست  😓💔 برای خیلی از خانومای که نی نی نداشتن یا بیمار بودن و ..... دعا کردم  تروخدا برای موفقیت در تحصیل م  یه صلوات بفرست ایشالله همیشه سلامت باشی😅 با همه تو سایت خندیدم ، گریه کردم ، ترسیدم ، بغض کردم😜 اما هیچکس تو تاپیکام نمیاد  😤😭 یکبار تاپیک منم پر بازدید کنین  خوب ارزو دارم 😞  منو تو تاپیک های عکس و باحال تگ کنین منم تگ تون میکنم 😉😚
ای باباااااا نه دیگه اینجوری نشدااااااااا امروز و فردا حسسسابی جبران کن ورزشم بکن حتی شده اخر شب ده ...

حلقه ندارم

ولی پیاده روی و رقص و دراز نشست و انجام میدم

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
سلاااام سلام رقبای عزیزم گزارش#   صبحانه ۲کف سنگک .پنیر .گردویکی ناهار عدس پلو .ماست دوغ س ...

جووووون جووووون عالیییییی😍😍😍😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗😗😗😗

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

سلام عشقا😄😄😘😘

🍎گزارش

صبونه↔️ تخی ابپز، گوجه، بادام زمینی، نون، خرما، حلوا ارده، پسته، خرما خشک، بادوم

ناهار↔️ پلو سفید ابکش روغن، جوجه کباب، سالاد، ته دیگ😒، 

شام↔️ حلیم

میانوعده↔️ نارنگی، خرما خشک

جمعه طبق معمول برنامه عجیب غریبم امروزم بیرون بودیم جای شما خالی من و ترازو😂😂😂😂

🏋 ورزش

20 دقیقه بدمینتون

30 دقیقه پیاده روی

چالش شکم صاف 30 روزه روز 3

170 طناب، 70 پروانه

@آسنات99      @نازنین_دخترم___    

@دختره_بخندون    @violoonist    

@abremaman    

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2706