2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513069 بازدید | 68299 پست

@عروسترکم    

@بامدادخمار    

جیگرا وزن امروز ۱۰۵

وزن اولیه ۱۰۸.۶۰۰

سلام

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
بابا تو دیگه کی هستی🤗🤗🤗🤗🤗🤗

خیلی خوبه😂😂😂😂💃💃💃💃💃

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@عروسترکم     @بامدادخمار     جیگرا وزن امروز ۱۰۵ وزن اولیه ۱۰۸.۶۰۰ سلام

اوف دمت گرررررم ۳/۶۰۰ کیلو کاهش 😍😍😍👍🏼👍🏼♥️♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام وزن الان ۷۷ هدف ۶۵ قد ۱۷۳ گروه نارنجی سرگروه @سمیه1396    

سلام گلم.خوش‌اومدی🌸

قوانین تاپیک‌ جدید را هم مطالعه کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5578841/چاٰلِش-ِماٰداٰمُ-الْعُمْرِ-کاٰهِشِ-وَزْنْ-وَ-لاٰیْفْ-اِسْتاٰیْلِ-ساٰلِمْ-باٰمْدا?page=2 

امضا و‌پروفیلت را هم طبق توضیحات درست کن

موفق باشی💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گذاشتم سیو کن 

سیوش کردم ولی واسه من تکون نمیخوره چرا؟؟؟؟؟ 

مشکل از منه .، ولی از کجا

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
فداتتتت رژیم شوک از یکشنبه هفته پیش بودم  الهه جون گفتن هفته بعد وزن کنم ، دیروز فست نبودم مج ...

چشمت رو‌گلها..

گلم طبق رژیم شوک‌باید پیش بری.. نه اینور، نه اونور تا خوب تاثیر کنه..

رژیم شوک که ۱ هفته ای هست ، چرا وزن نکردی؟

@سمیه1396   سلام عزیزم یلدات مبارک 💋 تواین شلوغی امروزمزاحمت شدم یه سوال کالری فطیرچقدره من ...

سلام گلم🌸 یلدای شما هم مبارک..

خواهش میکنم. راحت باش😉

بعضی مواد غذایی که داخل کالری شمار نیست را جایگزین میکنیم با مواد غذایی که تقریبا ترکیبات شبیه هم داره..

شما میتونی به حاش بزنی نون شیرمال👌

سلام گلم🌸 یلدای شما هم مبارک.. خواهش میکنم. راحت باش😉 بعضی مواد غذایی که داخل کالری شمار ن ...

ممنون گلم💋💋💋💋

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
نمیدونم اخه بچه های تثبیت شدن  بیا بزارم رو پروفایل خودم از مال من سیو کن

عیب از خودمه.. ولی نمیدونم از کجا...

سیوش کردم ولی واسه من تکون نمیخوره چرا؟؟؟؟؟  مشکل از منه .، ولی از کجا

حالابزار رو پروفایل شاید تکون خورد 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام دوستان.🙋‍♀️

ظهر بخیر.😍

من آمادم.😃اسبابم را جمع کردم،بریم🚛🚛

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
2706