2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 513068 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم قربونت خوشگلم 😘😘♥️♥️♥️♥️ عزیزم امروز تاپیک جدید بعد سه باز میشه اونجا پست بزار بگو تا ...

چشم حتما حتما کلی ذوق دارم واسه تاپیک جدید💃🤸‍♀️❤️❤️😁

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزيزم  وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هفته قبل ٧٦.٥٠٠وزن اين هفته ٧٥.٩٠٠ اصلا انتظار نداشتم فكر ميكر ...

سلام عزیزم اشکال نداره کاهش داشتی و این عالیه 

عزیزم امروز تاپیک جدید بعد سه باز میشه اونجا پست بزار بگو تا الان با تاپیک چند کیلو کم شدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام خوشکلم تو کی بزرگ شدی دادمت دست مردم😭 فداااااااات خوشکلم🤩🤩🤩🤩🤩🐥🐥🐥🐥🐥😘😘😘 یلدات مبا ...

فدات گلم عشقی بخدا عزیزی یلدات مبارک عزیزم💋💋💋💋❤️❤️❤️دراصل کوچیکم کردی با اراده های قویت وزنم اومدپایین ننه جونم😅🐥🐥🐥

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
سلام عزیزانم .با وزن جدیدم چالش پاییزی رو به پایان میبرم. انشالله در چالش زمستانی بیشتر تلاش کنم .از ...

سلام عزیزم افرین عالیه 😍👍🏼♥️

عزیزم امروز تاپیک جدید بعد سه باز میشه اونجا پست بزار بگو تا الان با تاپیک چند کیلو کم شدی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
فدات گلم عشقی بخدا عزیزی یلدات مبارک عزیزم💋💋💋💋❤️❤️❤️دراصل کوچیکم کردی با اراده های قویت وزنم اوم ...

نشی الهی😘😘 ممنــــــــــــــونم🤩🤩🤩

این اراده از خودته قشنگم همیشه تاج سری دلبندم 😘💝🐥🐥🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿
خوش خبر باشی ای نسیم شمال که به ما می‌رسد زمان وصال #حافظ دروووووود😍 🌺صبح آخرین یکشنبه پ ...

سلام عزیزم ممنون یلدا مبارک 🍉🍉♥️♥️😘😘😍😍

پروفایلوووووو 😍😍

مرگگگگگگگگگگگگ بر یبوست

بچه ها بیاین بگید چ کنم 😭

کاهو انجیر وتوت خشک تخم شربتی خاکشیر 

مایعات میوه و..... خوردم 

این لامصب خوب نشد حس میکنم بخاطر همین کاهش ندارممم بگید چ کنم 😭

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
وزن شروع 88 وزن هفته قبل وزن این هفته76.700 وزن هدف 65 سلام دوستای گلم امیدوارم حالتون عالی باشه ...

اصلا اشکال نداره عزیزم بنظرم نیم کیلو اضافه شدن زیاد نیست و خوبه👍🏼

😘♥️♥️ 

سلام عزیزم ممنون یلدا مبارک 🍉🍉♥️♥️😘😘😍😍 پروفایلوووووو 😍😍

سلام عشقم خوبی فدای تووووو😘😘😘😘😘

خیلی خوشگله پروفایل تثبیتی ها تشکر فراوان از شما 😚😚😚😍😍😚😚😚😚😚😚😚😚😚😚

انگیزه آدم صدبرابر میشه😀😀😀😀😀

امیدوارم امشب بهتون خوش بگذره و هرجا هستید دلتون خوش و لبتون خندون باشه و قدر همو بدونید🌹🌹🌹🌹

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

@پیش_پیشی    

چطوری چند روز نبودم😉😐🤐با این ایدی اومدم ..گفتم بچه ها تاپیکم گزارش بزنن نمیدونم چرا تعلیق خوردم

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز

@فندق_فسقلی    

میگم مهربون و خوش قلبی واسه همین کاراته دیگه عشق جان... اخه سرگروه به این ماهی کجای دنیا داریم😍😍😍😍😍

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
باشه میارم،صب کن😂😂😂😂😂😂😂 نمیدونم حس عجیبی دارم.عادت کردیم به اینجا.سر در تاپیک جدید نوشته چال ...

😒😒 چرا خوبه که دیگه هی خونه عوض نمیکنیم همیشه یه جا می مونیم دیگه 

2706