2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست
دوستان من ۱۴ سال عینک زدم الان عمل کردم راحت شدم چشام خیلی رفته تو راه حلی دارید؟ و اینکه من قبلا ...

خووووش بحالت عمل کردی:((((

من یه چشمم چهار شده:(((

عدسی عینکم کلفت شده خیلی ناراحتم خیلییی:(((

الان راضی هستی؟

دیگه بر نمیگرده؟

💜بنفشی ام💜🦄       ..وزن اولیه:۸۳  ...قد:۱۷۰  ...وزن هدف:۶۰..
منتظرتم عشقم🐥❤

سلام عشقم  

گزارش#  

عزیزم روزه بودم امروز

افطار:2 کف تافتون.2 عدد کتلت.1 چ پیاز

شام:2 کف تافتون.3 ق اسفناج.

میان وعده:خرما.لیمو شیرین نصف.1 نارنگی.1 سیب

عزیزم تا الان 900 کالری شده ولی پرش میکنم تا 1390

کالری سوزانده شده:30 مین قدرتی

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام قشننگاا مهربونا عصرتون بخیر باشه😘💚🙃🙃 یه مشکلی پیش اومده... کالری من که به هشتصد نهصد میرسه ...

خوب نظر کارشناسی من اینه از صبح کالریتو بیشتر ببند مثلا صبحونه ات رو مفصل بخور و میان وعده هم داشته باش

سلام گلم

@گل_ایل    

مصرفی مجازم و خوردم 

صبونه تخم مرغ اب پز 

ناهار اوتمیل 

شام میوه 

میان وعده اجیل

امروز نون و برنج نخوردم 

ورزش : نیم ساعت هوازی حلقه زدم ۲۱۰ کالری سوزیده 

قدرتی: ۴۰ دقیقه ک شد ۴۵۰ سوزیده 

در کل :۶۵۰ سوزیده 

تو چیکار کردی امروز؟

2728
نیم ساعت اگه تو ذهنت خیلی زیاده و سخته از یکربع شروع کن نزار ذهنت بترسه بگه واای نیم ساعت  از ...

خیلی ممنون از کمکت و از انرژیت و اینکه گفتی حیفه

انداختمش سر سریال غروب. کل روز که سرم شلوغه تلویزیون خاموشه ولی غروبا نگاه میکنم و همزمان ورزش میکنم. متوجه گذر زمان نمیشم 😁😁😁😁

🖥🖥🖥🏋️‍♀️🏋️‍♀️🏋️‍♀️

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
😘😘❤️ خودمم انرجیم کم باشه سعی میکنم زیاد نیام انرجی شماها کم نشه 😅

تو-قهرمان-منی#  

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
2738
خودتو عشقه💋💋💋💋💋

😍😍😍😘😘😘😘😘

سلاام

صبحانه  عسل.گردو.چای شیر.نان تافتون

ناهار   قرمه سبزی.برنج بدون روغن

میانوعده  پرتقال سیب نارنگی

شام  قرمه سبزی.نان.سبزی خوردن

ورزش نداشتم ان شاالله از فردا

@abremaman    

@mami_sadra    

مجازم 1592

مصرفی1591

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
وای من شبا مشکل دارم 😭😭 انگار همش باید بخورم نمیدنم چرا 😣 به زور جلو خودمو میگیرم 

چه گویم که ناگفتنم بهتر است 😓😓😓😓

خب رفیقان و رقیبان گرامی

شکر خدا امروز هم بخیر گذشت

ورزش هم فرمودم

پروتئین مبارک رو هم به هر دردسری بود سبز فرمودم

فردا فستتتتته 😬😬😬

گشنگی بر شما گوارا بااااد 😋😋😋

@بهاربانووو2    

@mary2772    

@mahdiye_bano    

@yalda818    

@negin_slh    

سلام چه کردی 😉 افرین خیلی خوب کم‌کردی 😍 من اصلا یادم نبود امروز باید سایز بدم 😯 الان امدم سایت د ...

سلام ممنون از انتظارم کمتر بود ولی باز راضیم تا عید دلم میخواد یه عالمه کم کنم لباس سایز پایین بگیرم اگه خواستی هشتگ سایز بزن با وزن اولیه ام مقایسه کن

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706