2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512555 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم خوبی اره فست گرفتم بدون شام ۲۸۲ کالری زدم الانم میخوام شاممو بخورم سوپ 🥰

آفرین تو خیلی خوب از عهده فست میای خوشم میاد از فست گرفتنت👌😍

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
گفتم عكس كيكت رو بزاري واسم  نميدونم اومد پستم يا نه🥳🤪

منم منتظرم    

عضو گروه آبی(چالش بامداد خمار عزیز) وزن قبل80، وزن الان 67، وزن هدف 60  بهترین تغییر بعد از بارداری کم کردن وزنهای اضافه س، خیلی ساده گروه بامداد خمار آرزوی منو برآورده کرد. خیلی از تک تک سرگروها و راهنماهای مهربون ممنونم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام قندعسلم فدات بشم من ک دلم برات یذره شده😍😍❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘هر دومون نیستیم😂😂😂😂 سلامتی ...

خدانکنه خوشگلم😘😘منم خیلی دلم تنگ شده مثله سابق نمیرسم صفحات روبخونم 😅هروقت آمدم نبودی گفتم ببینم کجایی چه میکنی😍خداروشکرکه خوبی😍منم خوبم شکر😘

2728
2740
مرسی عزیزم ولی آیناز من قبلا چای سبز میخوردم این مشکل رو نداشتم..از پنجشنبه تا الان اینطور شدم پا می ...

شاید فعالیت زیاده این چند وقتته

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
@آینازخانوووووووووم     @violoonist     @mhds12   @مندا   ...

مراقب خودت باش په 

فاطی هر وقت حال داشتی بیا سری بزن دختر 

نخور😏😏😏😏

نخور😑😑😑😑

نخور😒😒😒😒

😂😂😂😂😂😂

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام عزیزم خیلی هم عالی نهار دو تا تخم مرغ نیمرو و نون حجیم ۵۰۰  شام یه لیوان شیر با موز ۳ ...

چه گزارشی 🙄🙄🙄🙄

اسمتون چیه دوست من؟

وزنتونو بگین ازین پس تگتون میکنم🤗🤗🤗

اینم بد فکری نیس👌🏻😍😘

سلام عزیز شبت خوش کالری امروز من ۱۲۵۴ تا شد.😉

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

سلام بچه ها 😢

چطورید حالتون خوبه 💗

دلم براتون خیلی  تنگ شده بود ولی روحیه نداشتم بیام تایپیک 

رژیمم ول کردم وزنم برگشت  هیچ انگیزه ای هم ندارم 

بعد از مرگ پدرم افسرده شدم و الان سه ماهه شب روز گریه میکنم گفتم بیام شاید اینجا حالمو عوض کنه 😔

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2706