2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512819 بازدید | 68299 پست

گزارش#

فست

صبحونه چای سبز یک لیوان با یک خرما 

ناهار  شامی کباب 80 گرم با کاهو وسبزی خوردن 

میان وعده   خرما با دمنوش زیره 

شام یک لیوان عدسی با سبزی خوردن 

کالری مجاز 500تا مصرفی 490تا

ورزش هم نکردم 😔

@کچر  

@زیتونپرورده  

@sefid_barfiiii    

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
البته دو ماه میشه اینطورم.فک میکردم از قلبمه،تا حالا نوار قلب رفتم با معاینه .گفتن  هیچیت نیست، ...

دیدم

گفتن از قلبت نیست که خداروشکر

ولی راهنمایی نکردن که پیش چه دکتری بری؟

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا نکنه❤ ممنونم.....مال من کلا شده 398 تا سیب زمینی آبپز با هویج خوبه؟

خیلی عالیه من نمیتونم اینقدر کم نوش جونت 😘 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2731
نه دختر این چه حرفیه.همه دوستیم کنار هم.راحت باش😘😘😘😁😁😁😁

میییدووونم

ولی واقعا لحظه اول این حسو داشتم عزیزم😍🥺

دعا کن منم بشم زیرگروهت

از همون بچگی که یادمه همش تپل بودم هیییچوقت مزه ی خوش اندامی رو نچشیدم😓🥺

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
ایول تو هم خوب رعایت کردی😍 راستی با فست در چه حالین؟؟ @بهاربانووو2     @آلاهیدا &nb ...

من طبق معمول فست نگرفتم ولی کالریم رو رعایت کردم ورزش هم اپ کاهش ران داشتم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
چرا نتونی؟ چشم به هم بزنی اذانه من فستمو انداختم پنجشنبه که روزه بگیرم اولش میخواستم فردا باشه ول ...

میترسم ضعفم بزنه نتونم اونجور که باید به بچه ها برسم😓

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
ورزشم خیلی خوبه که اتفاقا من افسوس میخورم که نمیتونم ورزش کنم😓

بر عکس تو منم نمی تونم از کالریم بزنم ولی ورزش رو راحت تر میکنم

من طبق معمول فست نگرفتم ولی کالریم رو رعایت کردم ورزش هم اپ کاهش ران داشتم

دمتم گررررم رفیق😘

نمیدونم چرا حس میکنم وزن کم نمیکنم🥺😓😭

سلام خوشگلا ...خوبین💋💋💋💋🌹🌹🌹❤❤❤❤

امروز فست بودم.کالری سوخیده ۴۵۰ تا

@فندق_فسقلی    

@137422    

@صدف_20    

@zzzzzx    

@آلاهیدا    

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
خوبه پس اگه پلیسی خوب تو بساطت داری بهم معرفی کن

باشه به تورم خورد حتما میگم 

میییدووونم ولی واقعا لحظه اول این حسو داشتم عزیزم😍🥺 دعا کن منم بشم زیرگروهت از همون بچگی که یاد ...

انشالله به وزن دلخواهت میرسی،شک نکن اینهمه بچه ها تونستن تو هم میتونی💪💪💪💪.دروغ چرا،منم دوران رژیم چن نفر بودن از تثبیتا یه حس خاصی بهشون داشتم🤭🤭🤭🤭

2706