2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست
@اتنا72   @به_نام_خالق_زیباییها   @nel800   @mhds12     بچه‌ها م ...

به به 

قشنگم برااینکه زودتر ب هدفت برسی وعده ها رو سبک کن بیشتر میانوعده نوش جان کن شامت‌سنگین بود بقیه عالی😘

عضو گروه نارنجی 🍊. وزن فعلی ۷۳.۱۵۰ وزن هدف ۵۵   هیچکس تا به حال برنامه ای برای شکست خوردن، چاق شدن یا احمق بودن ننوشته این چیزها وقتی اتفاق می افتد که شما برنامه ای نداشته باشید. 
حالا اگ اب شد😅❤

نابودش میکنیییییییم 🥊🥋🏋️‍♀️🚴‍♀️🏇🏄‍♀️⛹️‍♀️🤸🏾‍♀️🤾‍♀️🤺🧗‍♀️

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@آسنات99   ‍  سلام سرگروه مهربونم خوبی ؟ عزیزم من یه سوال داشتم اگه راهنماییم کنین ممنو ...

سلام عزیزم اسکات برای فرمدهی بیشترجواب میده برای لاغری این قسمت طناب.پیاده روی بیشترجواب میده🌼🌼

@سمیه1396   سلام عزیزدل خوبی پات چطوره؟ دوستمون روراهنمایی میکنی😘

نه متاسفانه آخه نصفه شب قطع شد من تا صبح متوجه نشدم طبق عادتم چند بار بلند شدم و پتوی بچه هارو چک ...

خداروشکر که بچه ها خوبن😍

خودتم ایشالا زود خوب میشی 🥺😍

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2728
سلام همون دیشب اخر شب وزنم اومد پایین اخه میدونستم من رعایت کردم کم شده. ولی بخاطر اون موضوع بیشتر ن ...

من بواسیر دارم 

گاهی وقتا روزی یکبار و گاهی اصلااااا

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
مرسی عزیزدلم❤❤ راستی آلاهیدا جون بنظرت تا کی دو وعده بهش بدم؟

به حس مادری خودت بستگی داره که ببینی گل پسرت چقد به الآنش عادت کرده

مثلا یه وقت میبینی دو روز پشت هم دیگه بهونه برای روزش نمیگیره و تصمیم میگیری وعده بعدی رو کم کنی

کلا تو این چیزا غریزه مادری بهترین راهنماست 👩‍👦👩‍👦👩‍👦👩‍👦👩‍👦

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
2738
@بامدادخمار     @فندق_فسقلی     @دیانا24     @yalda818   ...

خداااارووووشکر عزیزدلم

انشاالله تنت همیییییشه سلامت باشه

@yalda818     @mahdiye_bano     @mary2772     @dozhtareb ...

بقیشم لای پتو با شوهری با این گرمیجاتی که خوردی بگذره🤗😂

@sepiiiiiideh       @عروسترکم   @آسنات99    

سلام عزیزم،من بیشترسینه هام آزارم میداد😂😂باورزش هوازی ،طناب،پروانه،شنای دیوارکوچکیش کردم شکمم هنوزکارداره انشاءالله تثبیت که برم فقط روشکمم متمرکزمیشم🌼🌼🌼

من الان تازه دارمراحت میشم. قرص ویتامین دی میخورم واقعا تحملم فته بالا

عه اثر داره منم بخورم؟؟

آخه ویتامین دیم به شدت پایینه

خداااارووووشکر عزیزدلم انشاالله تنت همیییییشه سلامت باشه

ممنون مهربونم 😘😘😘😘😘

2706