2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
سلام عزیزم کاهشت مبارک من درگیر یه سری کارها خستم خیلی نمیرسم بیام 

عزیزم انشاالله بخیر و خوشی ختم شه 

بیشتر مراقب خودت باش هر جا هستی شاد و تندرست باشی😘😘😘😘

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم پس منو تحویل سرگروه آبی میدین ؟؟مرسی سرگروه خوب و مهربونم 😍😍😘😘😘

دورت بگردم‌زیبای من

خوشگلم @آسنات۹۹ تگ نمیشه برای من 

اینو فوروارد کن صداش بزن 

زری جووووون دلم دختر من تحویلت کلش آبی شده💎💎💎💎💎💎🥳🥳🥳🥳🥳🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام @زیتونپرورده   سرگروه جونم من رفتم شهرستان اومدم😑😑😑😑آزمایش خون دادم یه عالمه خون گر ...

آره گلم کم خونی و کمبود ویتامین باعث کاهش متابولیسم میشه خوشکلم...با دارو رفع میشه....نگران نباش

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
2731
😘😘 😬😬 اشتباه کردمت🙈   تگ منظورمه😂

جون جون جون من دوس دارم کردنه اشتباهی تگ را....😂😂😂

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
آره گلم کم خونی و کمبود ویتامین باعث کاهش متابولیسم میشه خوشکلم...با دارو رفع میشه....نگران نباش

ممنونم عزیزم😘😘😘😘

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
مرسی عزیزم ولی من هرهفته 1 کیلو کم میکردم این هفته و هفته قبل اصلا رعایت نکردم😔😔

اشکالی نداره دیر نشده عزیزه دلم💋💋💋 الانم خوبه 

من از فروردین تو گروه بودم و همیشه گزارش دادم هیچوقتم شکوه و شکایتی نکردم چون به نفعمون بوده.من به ش ...

دیگه منو ریپ نکن گلم من بی ادبم....ممنونم👌👌👌✋✋✋✋✋✋✋✋

2738
باشه عزیزم امیدوارم که از پسش بر بیام 🤲

برمیای شک نکن دختره قشنگم👌👌👌💋💋💋

کلی انرژی گرفتم واسه هفته اینده    

آفرین دختر قشنگ و پر انرژیم👌👌👏👏👏👏👏😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

@زیتونپرورده   عزیزم از دیروز تا حالا گوشیم شارژ نداشت پسرم شارژم کنده بود شوهرم شیفت بود &nb ...

این اولین اخطارت بود تکرار نشه گلم ....💋💋💋💋

😘💝 عاشقش میشی، حتما درست کن،، خیلییی راحته...

خواهر این کیک و شیرینی های خوشگل هنر این ور آبه یا اونور آب رفتی رو کردی؟؟؟؟؟ چقد خواستنیه!!!

سلوووووم خاحرای خیشگلم 😊😊 به عنوان دیوانسالار فرهنگستان ادب و هنر دربار، بر خود لازم دیدم نکاتی رو متذکر بشم.  زین پس به جای واجگان منحوس  " من اراده ندارم"  و  "انگوزه ندارم"  از واجگان   "چاقی بی ادب است"   استفاده میکنیم.  ینی چی که اراده ندارم؟؟؟ مگه دست خودشه؟؟؟  اگه ۳۲۶ نفر تو تاپیک قبل کم کردن پس ما میتونیم ۳۲۷ مین نفر باشیم... اگه بازم ازین حرفا بشنوم میکوشتونمتون 😁😁😁🔫🔫🔫🔫    ضمنا انگوزه هم خواستین ،  بچه های اینجا  همچی بهتون انگوزه میدن  که از خوشی برین بالا با برف سال بعد بیاین پایین ... اونم مانکن و خوشتیپ 😉😉😉      ذمنن (  همون ضمنا بابا! چرا به جزییات توجه میکنی؟ برو اصل مطلبو بوخون  )   میگفتم ... ذمنن اینجا "من مرد تهنای شبم" نداریم ...  اینقد بروبچز اینجا باحاااااالن که نگووووو 😍😍😍😍😘😘😘😘😘    آخرین متلب :  من اصلا نمیدونم غار و عبادت و گونی برنج چی هسدن ... به جان خاله قورباخه راستشو میگم 😁😁😁 از اینکه کلمات زوبای منو خوندین مچکرم 😘😘😘😘😘😘   الهه بیا دیوونه سالارتو اخراااج کن 😁😁😁😁                 گام ۱: زیر ۱۰۰: ۱۰۵/۸ ---> ۹۸/۵ .... گام ۲: برسم ۹۴ که برم بنفش.   دیاناجون عشخی ❤❤❤  هدف: فعلا ۶۹... که سنگ بزرگ ورندارم. ولی به قول الهه آخرش به زیر ۶۰ راضی میشم 😉😉😉
2706