2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
@بامدادخمار   سلام الهه جون و زهرا جونم من امروز خیلی خراب کردم 1535تامصرف کردم با اینکه مجا ...

سلام عزیزم 

اشکال نداره ۳۳۵ تا اضافه خوردی این باعث نمیشه وزنت زیاد بشه نترس با هر ۷۷۰۰ کالری اضافه یک کیلو زیاد میشی 

فردا ۲۰۰ کالری از کالریت کم کن و ۱۰۰ تا ورزش کن 

اگه پریودی و سختته بزار دوسه روز دیگه اینکارو کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام عزیزم  اگه قبلش هماهنگ کرده بودی بهش میگم  @زیتونپرورده   عشقم کاربریتو که ...

ممنونم عزیزم.چون من قبلاخودمورسونده بودم تا50و800اماامروز51/900بودم.بایدعضوباشم ک رعایت کنم والاوووول میکنم😢

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم 😡😡😡 الهه ۷ ام تولد امیرعباس و گودزیلاس نمیتونم تولد بگیرم خیلی حالم گرفتس😢😢 برسام و بهار ...

ای جونم مبارکه عزیزم 😍😍😍 چرا بخاطر کرونا ؟؟ 

منم فکر نکنم بشه برای پسرکم تولد بگیرم 🙁

برسام امشب چند قدم راه رفت 😍

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

دوستان من واقعا موندم چجور حلقه ای بگیرم😑😐یکی ک حلقه یمزنه بهم بگه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
2731
فقط شکرشو دارم😂😂😂😂😂😂

😂😂 پولکی درست کن پس 😬

@آسنات99   سلام‌عشقم‌شرمنده‌ازغصه‌گزارش‌ندادم‌چون‌وزنم‌

۵۷شده‌بود‌خیلی‌ناراحتم‌چون‌واقعا‌برنج‌ونون‌نمیخورم

وزنم‌کاملا‌روی۵۷‌استپ‌شده

البته‌نزدیک‌پریودم‌هستم

خیلی‌متاسفم‌گلم

همه‌بهم‌میگن‌خیلی‌لاغرم ولی‌من‌دوست‌دارم‌۵۰‌بشم‌

خیلی‌متاسفم‌گلم😭😭😭😭😭😭😭  

وزن‌اولیه‌۵۸‌😁قد‌❤۱۶۵وزن‌هدفم۵۰‌‌‌‌خواستن‌توانستن‌است‌بااراده‌قوی‌به‌ارزوهامون‌میرسیم‌بای‌خودمون‌رودوست‌داشته‌باشیم‌وهمیشه‌عاشق‌باشیم
سلام عزیزم  اگه قبلش هماهنگ کرده بودی بهش میگم  @زیتونپرورده   عشقم کاربریتو که ...

عزیزم یسوااااال شماهرروزورزش میکنی یایه روزای معین؟

2740
ای جونم مبارکه عزیزم 😍😍😍 چرا بخاطر کرونا ؟؟  منم فکر نکنم بشه برای پسرکم تولد بگیرم 🙁 برس ...

اره دیگه واسه کرونا بابام اینا همشون سرما خوردن احتمالا کرونا گرفتن ولی خوب شدن منم میترسم برم اونجا😥😥

ای جوووونم الان چند ماهشه دقیقا؟😍😍😍

ای وای خواهر کی؟!

دوستمون garyan

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام عزیزم  اشکال نداره ۳۳۵ تا اضافه خوردی این باعث نمیشه وزنت زیاد بشه نترس با هر ۷۷۰۰ کالری ...

ای وای برمن نزدیک 500گرم در یک روز اضافه کردم الان میشینم تا 500تا میسوزونم 😭😭😭چرا من اینقدر بد و شکمو شدم آخه 😭😭😭بله مرسی عزیزم حتما فردا کم میکنم

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐

حلقه ی ژله ای بگیر 

ژله ای.هالوپ هوپ ی همچین اسمی😂😂😂

2706