2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
ممنون عزیزم هفته های قبل ،قبل از ۱۲ ظهر همیشه وزن میدادم این هفته پیش اومد مرررسی از وقتی که میگذار ...

دورت بگردم 

منتظر کاهش خوبت هستم عسل مسل😍😍😍🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
منم میخواستم باهاتون رقیب بشم  ولی متاسفانه من ۹۰ با ۱۶۰ هستم.😭😭😭

عب نداره تقریبا هم وزنیم از کی شروع کردی؟

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه سرگروه جونی 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 انشاالله تا اخر چالش میترکونیم 🌹😘😍

ایشالاا عشق به کمک همدیگه و یاری خداا🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
عب نداره تقریبا هم وزنیم از کی شروع کردی؟

بله

از امشب😁😁😉

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
فدای توخوشگلم 😘منم خیلی خوشحالم درکناربااراده هایی مثل شماهستم خداروشکرکه درکنارهم تلاش میکنیم امید ...

خدانکنه عزیز دلم ،حرفهای از ته دلم بودم بخدا،دوست دارم هر روز ازتون تشکر کنم بابت وقت و انگیزه ای که میدید اما خوب جلوی خودم رو میگیرم ،

پس خیلی خوبه اگر اینطوره از کش حتما استفاده میکنم ،همش فکر کردم مثل مردها حجیم میشه ،عزیزم اون آپ بازو که گفتید نه تا حالا استفاده نکردم ،دقیقا اسمش چیه؟از بازار دانلود کنم ؟

🌈به نام خدای رنگین کمان 🌈
کجاگذاشتی من ندیدم😌

گلم صفحه ۱۳۷۹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
یس چطور؟!

منم 81 و نیم شدم بیا رقیب جون من شو😁😁💪

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
سلام صبح همگی بخیر و شادی  @آسنات99   جون @mis_sarina   عزیزدلم وزن شروع ۶۸ ...

سلام عزیزم 

واقعا از صمیم قلب برات خوشحالم و تبریک میگم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍هفته اینده کار تمومه واقعا عالی هستی💥💥💥💥💥💥

صلواتی برای ظهور
خدانکنه عزیز دلم ،حرفهای از ته دلم بودم بخدا،دوست دارم هر روز ازتون تشکر کنم بابت وقت و انگیزه ای که ...

میدونم عشقم خودمم تازه امدم تاپیک استپ بودم بعدش که کم کردم همش دلم میخواست ازالهه وسمیه تشکرکنم😂😍خیالت راحت حجیم نمیشه 🤗اره گلم ازبازاردانلودکن بزن تناسب اندام بانوان کاملتره خیلی خوبه حتماً امتحان کن میبینی سایزبازوت عالی میشه😍

@آسنات99   سلام عزیزم شبتون بخیر

@حصارسکوت   بازم تبریک😍😍😍

من امروز اصلا خونه نبودم هنوزم خونه نیستم و واقعیتش اول صبح یادم رفت وزن کنم😭😓

کی میتونم دوباره وزن کنم سرگروه خوشکلم؟

ببخشید که فراموش کردم🙏🙏🙏

صلواتی برای ظهور