2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
@آسنات99    

مرسی عزیزم😘😘😘

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
سلام عزیزم ممنون😘خیلی هم عالی😍 انشاءالله بعدپری کاهشت زیادبشه زود به هدفت برسی🤗

فدات گلم انشالله 😘😘😘😘

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@سمیه1396     سلام سمیه جون من میخام حلقه بخرم برا اولین بارم هس ک میخام بزنم(بلدم ...

گلم از همون اول میتونی ژله ای بگیری ولی دور کمرت به شال ببند تا خیلی سیاه نشی..😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@شب_بیدارم    سلام گلم ایندفعه اول از همه وزنمو اعلام میکنم  وزن فعلیم ۷۸/۸۰۰  ...

ای جووووونم تبریییک عزیزم کاهشت

افرین خانم خانما ایشالا طلایی شدنت🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💎💎💎💎💎💎🧡🧡🧡👏🏻👏🏻👏🏻

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
سلام عزیزدلم😘باریکلاااا عالی بودی دختررررکاهشت مبارک وپایداررر💪💪🎉🎇🎆🎊🎊😍😍😍کامل رعایت کنی چی ...

مرسی عزیزم به کمک شما میتونم به هدفم برسم 

عضو گروه آبی ..وزن شروع ۶۹ ...وزن هدف ۵۹ ...شروع ۱۴۰۰/8/23 من میتوانم 💪
صبح همگی بخیر و روز شهادت امام حسن عسکری رو تسلیت میگم و اما یکشنبه ای دیگر فرا رسیده و در خدم ...

ماشالا ماشالا ....👏👏👏👏👏👏

آفرین. ختره با اراده ی خودم با همین فرمون برو جلو بزودی طلایی شدنتم ببینم 👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

عالیه عاالی👏👏🎉🎉🎊🎇🎇🎊🎊🎇🎇🎇🎉🎉🎁🎁🎀🎊🎇🎇🎊🎀🎀🎉🎉🎁🎁

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
سلام سرگروه جونی من امروز موعد بادکنک هستم بوس بوس  وزن شروع ۶۸ @شب_بیدارم    

اکی عزیزدلم 

مراقبت کن از خودت🧡🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
@زیتونپرورده   سلام عزیزدلم 😍 وزن هفته قبل ۶۰  اینهفته🎈

مرسیی قشنگم😘😘😘😘

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
@شب_بیدارم ‍  سلام سرگروه جونم😍 من نزدیک پریودمه فک کنم وزنم کاذبه... وزن ...

سلام به روی خوشگلت

حتما همینطوره وقتی رعایت بودی و کم کاهش داشتی باد وریود هستش احتمالا🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 مراقب خودت باش گرمی بخور زنجبیل دارچین بریز تو چاییت

@شب_بیدارم     سلام گلم  صبحت بخیر هفته پیش وزن ندادم 🎈 وزن هفته قبلش ۷۶/۵۰۰ ا ...

سلام عزیزجانم

من هفته ی دیگه ازت کاهش بالای نیم کیلو میخوام خوشگل من🧡🧡🧡🧡🧡🧡

@زیتونپرورده     سلام سرگروه     وزن اولیه ۶۰ وزن هفته پیش ۵۷.۹ وزن این ...

خیلی عالی چرا ناراحتی؟؟؟؟؟

خوشم میاد اینقد مرتب اعلام وزن میکنی آدم حض میکنه بخونه....چ زیبا و روی فرمول مینویسی احسنت👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

@آسنات99     @سمیه1396     @taniya1400     @شب_بیدارم &nb ...

وااااااااای فاطمه‌جوووونم عالییی بوی عالیییییی👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

منم شدم ۷۲کیلو خیلییییییی خوشحااالم 

سخت‌میره پایین وای میبرمش💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰

سلام سپیده جونییی من داروی هورمونی میخورم چاق شدم😐 هفته قبل ۹۰و۳۰۰این هفته۹۱هدف۶۵الی۶۹

سلام گلم دیر دادی وزنتو چرا اخطار زدم برات😕

تا ساعت۳ باید وزنتو بگی از شما ک خیلی وقته عضوی بعیده  گلم

@شب_بیدارم     بازم سلام  اینجا اگر وزن کم کنیم باید بریم به گروه بالاتر  یا ...

ای جانم‌

قانون تاپیک این هست که بری گروه‌بالاتر عسله دلم🥰🥰🥰