2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512731 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@آلاهیدا     @بهاربانووو2     @dozhtarebabaei     @mahdiye_ba ...

سلام خوب بود صدات کردم که ۹۸.۱۵ بودم

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2731
آره خدا شاهده، الان هنوزم خوب نشدم راستش، بدن درد و حس بویایی چشایی ندارم سرفه هم هست متاسفانه،انشاا ...

یعنی این علائمی ک داری واسه کرونا؟؟؟رفتی مثبت شده یا از خودت میگی

من و شوهرم سه روز مریضیم..اول تب..بعد بدن درد شدید.الانم من ن حس بویایی ن چشایی دارم..از زندگی سیر شدم از اینکه مزه هیچی رو نمیفهمم.. یه سوزش هم ته گلوم دارم

وای خدا

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
@عروسترکم     میناجون من الآن چک کردم ظاهرا هنوز داوطلب خاصی نیومده اگه میتونی منم بزا ...

قربونت واسه این همه ذوق و شوقت😍حیف گ حالم بد نمیتونم درست و حسالی ریپ کنم پستاتونو

باشه عزیزم.

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
خانمها ماكاراني با مرغ چند كالري داره هر ليوان يا قاشق؟

بفرمایید

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
جداجداحساب کن تومانکن نداره ماکارونی بامرغ🌼

هست گلم.فرستادم

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵
اره ارواح.شوهر.عمه.همسایه#   ‍ ‍ ‍اینستا خیلی اینترنت و میخوره  اگه همراه اولی واسه ای ...

آره منم یه ماهشو زدم ۲۲تومن کم کرده.عاما🤪🤧🤧 بدون دغدغه ی حجم.فیلم دان میکنم و کلی اینستا گردی🤓🤓🤓

قربون تو بشم من اخه عزیززززم😘😘😘😘 والا ما چون قبل عید پارسال یادته چه مریضی شخمی گرفتیم؟ همون کر ...

وای پس خداروشکر که خوبید 

😂😂😂 کوفت تو میتونی دوباره رو‌مخش کار کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2706