2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512929 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا خیرت بده راهنما جوووونی کلی استرس داشتم گفتم خدایا من که پرخوری نکردم اینقد تازه اندازه یه تر ...

😂😂😂😂لابد با خودت گفتی عجب بدشانسی هستی،،  هم کار  کنی، بازم چاق بشی😂😂😂😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزم بلا دور باشه من ک نمیگم شما عمدا وزن ندادی من فقط طبق قانون تاپیک دارم ب شما میگم بذار از ...

اشکال نداره عزیزم حذف نکن ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم بلا دور باشه من ک نمیگم شما عمدا وزن ندادی من فقط طبق قانون تاپیک دارم ب شما میگم بذار از ...

سلام گلم..

دقیقا حرف ما این  هست‌که سعی کنند که منظم وزن بدن، وقتی هم خدایی نکرده هم مشکلی پیش میاد، قبلش اطلاع بدن... خوب شما هم داری برای بچه ها وقت  میزاری، این کمترین انتظار هست ازشون که کمی منظم باشن..

این هفته  متاسفانه مشکل داشتن.. هفته های قبلش چی!!! 

صبر کن خود الهه نظر بده.. چون نظر من طبق قوانین هست عزیزم 🌸

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
گلم بیا برو تاپیکای منو بخون ببین چ اوضاعی داشتم مدام دکتر و ام آر آی و نوار مغز و نوار عصب بینایی و ...

بلا به دور باشه عزیزم الان بهتری ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببخشید من چند وقته این سوال تو ذهنمه گودزیلا کیه؟

همسر محترم😂😂😂😂😂

الهییی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بوی خون میاد🤣🤣🤣🤣 

سلام ممنون گلم😘جدی میگی😰چرامراقب نبودی دختملم😥استراحت کن که زودترخوب بشی😍

سلام عزیزم اره بخدا بویاییمم قطع شده

مراقب بودیم ما هشت ماه تو خونه قرنطنیه ایم خونه مادربزرگمم نمیریم دیگه بعد هشت ماه مادربزرگ پدریم از اصفهان اومد اون گرفته بود هم من گرفتم هم مامانم هم داداشم دوتا از عمه هامم گرفتن 😑

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706