2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512548 بازدید | 68299 پست

@شب_بیدارم    

سلام سرگروه جان

وزن اولیه ۷۶۳۰۰

هفته قبل ۷۴۲۰۰

امروز ۷۳۶۰۰

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای همون😅😅😅 به صبح نرسیدبه فنارفتم😣😂😂قربونت برم انشاءالله توبه زودی بیای جیغغغغ بزنی بگی مثب ...

الهی دورت بگردم😘😘😘

ایشالا زودی خدا حاجت روات کنه......ممنوووووووووونم😍😍😍😍😍

به حکمتش دل بسپار 🌿
2738

سلام به همه خوشگلا 😍

سلام به سرگروه خوشگلم😘

وزن هفته پیش۷۶.۱۰۰وزن الان۷۵.۵۰۰🙂

مرسی از همه✋ @فندق_فسقلی    

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎
سلام فندوق جونم من هفته قبل پری بودم  وزن شروع: ۸5 وزن هفته قبل تر از پری:۸3.400 وزن این هفت ...

سلام عزیزم💛🌻

یکی از عاملهای کم نشدن وزن کم خونی هستش حتما دکتر برو دارو بگیر.....ایشالا این هفته با رعایت جبران میکنیم😉🐥

به حکمتش دل بسپار 🌿

@شب_بیدارم    

وزن اولیه           وزن هفته قبل         وزن فعلی        هدف

۶۹                     ۶۴.۵۰۰               ۶۴.۷۰۰             ۵۷

البته نزدیک موعدم هستم

همه چی باگفتگوحل میشه به جزبیدارشدن سرصبح😜😜😜

@فندق_فسقلی‍ 

سلام سلام

این هفته رعایت کردم و ورزشم کردم کالریم همچنان رو ۱۲۰۰ عه

وزن اول ۷۲ وزن هفته پیش ۷۱ وزن امروز ۶۹/۸۰۰

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
سلام وزن اولیه 65 شروع چالش 64/100 هفته اول 64/100 هفته پیش 62/900 این هفته 62/700 آخه چراااااااا ه ...

سلام گلم دوروزچیت داشتی اضاف نشدی خودش خیلی عالیه این هفته بدون چیت ودقیق رعایت کن کاهشت بیشترمیشه🌼🌼مواردکم نشدن وزن روهم بخون💙

@sepiiiiiideh    

سلام عزیزم

وزن اولیه ۸۰         وزن هفته اول۷۳         وزن هفته دوم🎈              وزن الان ۷۲.۵

+ ۱مشکلی دارم من سپیده جانم ،اصلا نمیتونم فست رو رعایت کنم،مثلا دیروز ۱۰۰۰تایی شد! اصلا تحمل گرسنگی رو ندارم! حریص تر میشم نسبت به خوردن،اونم نه سالم خواری،کاملا شیرینی و هله هوله!!! ینی اگه بگم حمله عصبی بهم دست میده دروغ نگفتم😳😈ولی خداروشکر روزهای عادی کاملا رعایت میکنم و حالمم خوووبه😍

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2706