2737
2734

معلمای دوران خودم نفرین میکنم؟ حتما خودتون مثل اونا هستین ها؟ 

مدیر و معلمی که میگیره بچهارو یک شبانه روز تو انباری زندانی میکنه مادر بدبختشون تو سرش میزنه بچم کجایه نفرین کردن نداره؟ من یکی از همین بچها بودم که بخاطر نمره کم تو انباری زندآنیم کردن فقط 10 سال داشتم، معلمی که برمی‌داره یه چوب گنده برمی‌داره بچه رو فلک میکنه نفرین نداره؟ من تا ابد نفرینش میکنم...روز معلم یادم افتاد از اون ناراحتیم تاپیک زدم یه مشت عقده ای که معلومه خودشونم از همین جور آدما هستن گذارش زدن، من الان در اثر اون همه شوک بهم وارد شده بیماری قلبی گرفتم اونوقت نفرین نکنم؟ خدا ازشون نگذره اونایی هم که گذارش زدن نگذره

لیموترش با نمک هستم 🍋🧂😋(درخواست دوستی قبول نمیکنم) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اصلا اهل گزارش زدن نیستم. تو عمرم گزارش نزدم.  تاپیک هر کس مال خودشه. نباید دخالت کنیم.&nbs ...

بعضیا انگار فقط برا همین کار ساخته شدن

2731

میدونم تاثیر خیای بدی دارن اینجور معلما ولی برای ارامش خودت ببخش یا حداقل فراکوش کن.از طرفی نفرین هیییلی بده خیای بار منفی داره این کارا به خودت اسیب میزنه

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
2740
الان با نفرین تو چیزی عوض نمیشه  تو دلت بگو و به یه قشر محترم توهین نکن البته من تاپیکتو ندید ...

مگه من گفتم معلما؟؟؟ من گفتم اون معلمایی که اینکارو کردن

منکه ازهمه شون متنفرم

هم خودشون هم۷جدوآبادشون.....

البته انگشت شمارخوب هم داشتیم

الانیهاهم عین قبلیان

ناظم مدرسه دخترم روانی کامل بودالحمدالله اخراج شد

گفت قبلاکتک بودبچه هاهمه خوب بودن

کفتن آره یکیش تو

وکلی باهاش دعواکردم

گفتم میرم اداره وازت شکایت میکنم

الحمدالله امسال اخراج شد

نمیدونم چرانمیخوان بپزیرن چه نفرینهاوفحشهایی مردم بهشون نمیکنندونمیدن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
سعی کن ببخشی تا در آرامش باشی. برای خودت بازگو نکن و بهش فکر نکن. منم معلمهای بد داشتم ولی یادآوری ن ...

نمیتونم...اون روز یه بچه 10 ساله اول بفکر خودش نبود که انباری تمام غمش مادرش بود که الان داره در به در دنبالش میگرده...خودت بچه داری یه روز اینکار بسر بچه بدن چیکار میکنی

آخ یادش بخیر منن تا آخر عمر معلم کلاس پنجم ومعلم فارسی کلاس اول راهنمایی رو همیشه نفرین میکنم تا ابد یادمه کلاس پنجم بودم ریاضی بلد نبودم   موهامو از جلوی مقنعه میورد بیرون ومحکم سرمو میکوبند تو تخته آخ دستش بشکنه آن شاء الله بره زیر تریلی معلم فارسی بهم تهمت گوز کردن زد پیش همه ی دخترا آبرومو برد خدا ازش نگذره پدر سگ بعد رفت تو همه ی کلاسا پخشش کرد الهی روز خوش نبینه

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2706