2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512505 بازدید | 68299 پست
سلام من‌امروز از صبح خونه نبودم کالریمو وارد نکردم فک کنم بالای مجازم زد😓 ورزشم نداشتم  یبوست ...

@dozhtarebabaei    

@mahdiye_bano    

@yalda818    

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
خخخ یکی جلوتر از رند شد فدا سرت🤣🤣🤣

نیتم همون رند بود که زدن باطلش کردن 😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مرباجونی     سلام نیم ساعت هم ورزش و حلقه زدم آب کم خوردم ۴ لیوان بیشتر نخوردم یه لیوان ...

خوب بود عزیزم سعی کن پنیر صبخانه اتو پربیوتیک کم چرب انتخاب کنی ن پنیر خامه ایی....کالباس و کلا از برنامه ی غذاییت حذف کنی ...شب هم شام ب هیچ عنوان نون نخور قشنگم....بقیه اش خوب بود...😘😘😘

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
سلام عزیزم...چیشده؟😘 موقعی ک ناراحتی سمت غذا نرو خودتو ب چیزی مشغول کن...یعالمه کاهو بذار دم دستت ...

باشه حتما.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
سلام من‌امروز از صبح خونه نبودم کالریمو وارد نکردم فک کنم بالای مجازم زد😓 ورزشم نداشتم  یبوست ...

سلام گلم خوبی من همیشه تا یادم میاد یبوست داشتم مخصوصا اگه رژیم میگرفتم اما از وقتی این رژیمو شروع کردم اصلا حتی یه روز هم یبوست نگرفتم به نظر من دلیلش خوردن آب باشه واین که دو صفحه اول تاپیک نوشته بود ناشتا شیر سرد بخورید من  دوسه روزی یه بار می خورم شماام امتحان کن رو من که جواب داد 

گزارش#   صبحانه:سنگك پنير چاي ميان وعده:شليل ناهار:پلو ابكشي+خورشت هويج+ته ديگ نون+سبزي خور ...

خوب بودی قشنگم نوش جونت👏👏👏👏👏

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
من وقتی موولتی استفاده میکنم مرتب میشه کاهش وزنم... یعنی هفته ای یک کیلو... 

بستگی داره به اینکه چقدر رژیم  و ورزش را رعایت کنی و‌متابولیسم بدنت چطور باشه؟!

معمولا تو‌وزن های بالا و اوایل رژیم، وزن خوب کم میشه.. 

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
@dozhtarebabaei     @بهاربانووو2     @mary2772     @mahdiye_b ...

خانمی به حرف دیگران اهمیت نده اصلا به کسی ربطی نداره چاق شدی یا لاغر فقط به اعداد روی ترازو اهمیت بده تو حتما لاغر میکنی خودت رو نباز💪

سمیه جان. چه مارک مولتی؟ اخه من مینرال که الهه جون گفته بودن رو گرفتم. بشدت اشتهام زیاد شد. اخرشبم خ ...

هر شب میخوردی؟

@مرباجونی     ببين چه دخمله خوبي ام من از خونه مامانم برگشتني شوهرم از جيگركي رولت گوشت ...

آفرین رژیمیه# نمونه 👏👏👏 منم امشب با همسرم و پسرم از بازار میومدیم رفتن پیتزایی چ بو برنگی بود منم لب نزدم اومدم خونه با گرسنگی هر چ تمامتر سریع ی اوتمیل رژیمی واسه خودم دست و پا کردم ....الانم خیلی خوشحالم ک ناسالم نخوردم..... اونا هم کلی اصرار ک ی شب هزار شب نمیشه ولی من گوش ندادم....😚😚😚

نتیجه اشم میبینی زودتر میری طلایی بزودی شک نکن آفرین قشنگم

سلام عزیزم من قبلا با این تاپیک وزن کم کردم و به وزن دلخواهم رسیدم حتی کمتر ولی متاسفانه کن کاری کرد ...

در خدمتم امضای استارتر و بخون + دو صفحه ی اول تاپیک و دوست داشتی همینجا گزارش بده منم تگ کن در خدمتم قشنگم

یه چیزه دیگه خانمی گل محمدی خودش یبوست میکنه برای اسهال خوبه

سلام به دوستان @شب_بیدارم     @minaa1379916     @vianaasaliii   ...

😀💪💪💪💪💪❤🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2706