2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512521 بازدید | 68299 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@mami_sadra   رقیب جون عزیزم چطوری

من امروزوزن کشی کردم از81/200کیلو😅درطول یک هفته رسیدم به79/900😅💪 یک کیلو300 گرم کم کردم💪😀💪

@sepiiiiiideh   سرگروه جون میدونم امروزوزن کشی نیست ولی کلی ذوق کردم گفتم بگم بهتون وزنمو😀💪اون هفته سه شنبه عضوشدم واین سه شنبه وزنم این شده😀💪

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

منم انداممو بزارم ببینین نظر بدین؟؟ 

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
@شب_بیدارم   @سمیه1396   سلام عزیزان. میشه بگین چند گرم نون درکل یه روز مجازه. اخه ...

سلام‌گلم🌸

عزیزم برای سوال پرسیدن، یه نفر را هم تک‌کنی کافیه گلم،، چون ممکنه یه خورده توصیه ها کمی فرق‌کنه و گیج بشی که چیکار کنی😉

بستگی داره اون روز چقدر داری  غلات میخوری!و مدل نونت! نون سفید کمتر بخوری، بهتره!

در روز ۴  واحد غلات میتونی بخوری.. ولی هر روز همه واحد ها را نخور...که نان هم جزوشه ولی‌نه همش!

مثلا اگه ۱ کفگیر‌برنج میخوری، اون روز۲ الی  ۳ واحد نون هم میتونی بخوری!

اگه همش نونی هست،  ۴  واحد 

و ما چون رژیم هستیم.. کمتر هم میشه بخوریم 😉

هر واحد نان: ۳۰ گرم

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2740

سلام خانومای عزیز صدای منو میشنوید 

@سمیه1396  

من امروز میخام دیگه عزممو جزم کنم رژیم بگیرم یبار گرفتم نصفه ول کردم من الان ۱۱ ماهه که زایمان کردم و شیر خودمم نمیدم راحت میتونم چیزی نخورم مشکل من بیشتر شکم افتاده ام بعد از زایمانه و اینکه من توی بارداریم خیلی میخوردم از اونموقع چاق شدم وگرنه وزن ام ۶۲ اینا بود قدمم ۱۶۸ هست اول اینکه کسی هست بهم بگا الان وزن ام ۷۳ ویلو طبق قدم باید چقدر کم کنم؟

و اینکه من با نخوردن مشکلی ندارم حتی توی ماه رمصون هیچیم نمیشد نمیدونم بااینکه زیاد نمیخورم الانم ولی چرا وزن کم نکردم 

من ویتامین هام شدید پایینه و مولتی و.. باید بخورم

روزی تقریبا یک ربع یا نیم ساعت ورزش میکنم هم کششی هم درجا به صورت تردمیل میزنم و ورزشعای شکمی انجام میدم 

البته وزرش هام رو زیاد روزی نیست شروع کردم 

ولی حتما از حالا بعد توی خوردن برنج   نون و کربوهیدرات ها  دقت میکنم چیزی که هست من تمایل به چیزای شیرین خیلی پیدا کردم و مدام میگردم بیسکوییت  و.. بخورم حتی بوده وعده غذایی اصلیم کمتر بوده یا حتی بوده سیر سیر سیر  بودم ولی این شیرینیجات خوری ر  بازم تکرار شده 

لطفا اگه کسی میدونه درباره سوالات من راهنماییم کنه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
الان73کیلوام

گلم پایین تنه ات خوبه..

بیشتر روی بالا تنه کار بشه ، عالیهه👌👌👏

هر چند تو کاهش وزن، همه حای بدن تا مقداری لاغر میشه😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸