2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512505 بازدید | 68299 پست
هانا جون اینا بدون شکره؟ من زدم کاپوچینو 118کالریه

آره من همینو استفاده می کنم هر یک روز درمیون سر درد منو خوب می کنه و انرژی میگیرم

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هانا جون اینا بدون شکره؟ من زدم کاپوچینو 118کالریه

ولی همیشه با شیر بخور عالیه

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2731
118کالریه خواهر

خوبه 118زیاد نیست

پس بزنم کاپوچینو بدون شکر

آره

2738
خونه همیشه شیر کاکائو بدون شکر.شیرقهوه یا شیربا کاپوچینو درست میکنم  سرکار امکانات کمه

سرکاری خسته نباشی خدا قوتتت

صبحانه سالم با ۶۵۰ کالری 

زیتون پرورده کمتر از یک قاشق

سوسیس گیاهی ۲۰۰ گرم

کاهو پنجاه گرم

انگور کمتر از یک لیوان

گوجه فرنگی یک عدد

نیمرو بدون روغن که همون اب پز حساب میشه یک عدد

قهوه یک فنجان 

😁
❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ اخطار اول واسه ندادن وزن با اخطار بعدی قط ...

سلام وزنم خیلی خوب اومده پایین خیلی از رژیم راضیم ولی اینجا خیلی شلوغه 

دیروز یادم رفت وزن کنم اما امروز ۶۲.۴۰۰ بودم 

2706