2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512729 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

#گزارش صبحانه نیمرو 1 عدد، 1 قاشق غذاخوری روغن کنجد، 20 عدد کشمش، 1 عدد نان تست ناهار جوجه 1 سیخ ...

گلم شماوزنت رواعلام کردی تواعلانات ندیدمت توامضات که 13کیلواضاف داری برای گروه نارنجی میشی🤔

2731
سلام عزیزم خوبی ببخشید دیر شد حسابی درگیر جمع کردن وسایل برای جابجایی هستم  وزن ابتدای چالش ۷۴ ...

سلام عزیزم به سلامتی جابه جابشی🌼 تا3وقت اعلام وزن بودکه تا6تمدیدشد🤕شماکه ازچالش قبل بامایی میدونی گلم💙💙

سلام عزیزم من کالری رو با ۱۶۷۹ بستم و یک ساعت پیاده روی سریع ولی من هنوز عادت نکردم خیلی بیشتراز این ...

سلام رقیب جدید 😉 افرین خوب بستی چرا هنوز گشنته چیزای کم کالری بخور  منم همیشه اشتهام زیاده ولی چیزای کم کالری می خورم مثل عدس .سوپ چیزای پر کالری کمتر درست میکنم برای همسرم که خودمم وسوسه نشم مثل برنج یا ماکارانی 😇

من امروز نتونستم کالریمو پر کنم صبحانم نیمرو و نون خوردم شد ۱۵۶ کالری میان وعدم شد ۱۵۵ اابالو خشکه ...

سلام عزیزم چه خوب که برنامه غذایی تو گزاشتی ماام ایده میگیریم  😬 من بعضی وقتا می مونم چی درست کنم کالریش کم باشه 😕 توام کالری تو حتما پر کن تا استپ نزنی  عزیزم  حیفه هاااا 😍

سلام عزیزم چه خوب که برنامه غذایی تو گزاشتی ماام ایده میگیریم  😬 من بعضی وقتا می مونم چی درست ...

😍 چشم عزیزم از قرا سعی میکنم پرش کنم. میدونی پر کردن راحته ها ولی "سالم" پر کردن سخته من‌میخوام کربو نباشه اونی ک باهاش پر میکنم کالریمو.

موفق میشم نه فورا ولی حتما💪 عضو گروه قرمز تاپیک بامداد خمار چالش پاییز⚜ وزن شروع ۱ آذر۱۴۰۰ : ۱۰۵ ⚜ هدف ۷۵ ⚜ قد ۱۷۰ ⚜   وزن ۷ آذر : ؟  
@hosnaaa9295   عزیزم وزنتو اعلام کردی؟!؟!اگ نکردی بیا اعلام کن

سلام عزیزم خوبی؟

اعلام کردم روز ثبت نام الآنم باید اعلام کنم؟؟

راستی من هنوز مریضم خیلی کم میخورم فکر کنم دو سه روز فست حساب بشه😂😂😂

💛گروه زرد💛وزن فعلی ۹۰😌😌وزن هدف۷۰😃😃میتونممممممم💛💛💛💛
من رقابت تن به تن پیشنهاد میدم  موهای همدیگه رو بکشیم 😂😂😂😂 بیا هدف آخر هفته تعیین کنیم&nb ...

سلام عزیزززم 

شبت بخیر 

تو واقعا ۸۸ کیلویی ؟؟؟بیشتر بهت میخورد 

اونحجم ازجذابیت،خانومی،مهربونی،تجربه،خوشگلی،لوندی،دلبری.......وغیره عمرا تو ۸۸ کیلو جا بشه 😕

تو باید حداقل ۱۸۵ کیلو بودی😍