2733
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512729 بازدید | 68299 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@شب_بیدارم   سلام گلم۱۴۰۰کالری مصرف کردم ۱۰۰تا بیشتر متاسفانه❤️

مشکلی نداره عزیزم از کالری فردات کم کن ایشالا که سالمخوری هم کرده باشی این هفته از همتون انتظار کاهش خوب دارم🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
عشقم من نميتونم تگ كنم شما رو  وزن امروز 🎈

عزیزم خیلی دیر اعلام‌کردی تا ساعت ۳بعداز ظهر بود من تا ۸شب هم صبر کردم چون بار اولتون بود 🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
مشکلی نداره عزیزم از کالری فردات کم کن ایشالا که سالمخوری هم کرده باشی این هفته از همتون انتظار کاهش ...

ناهار آبگوشت  و شام عدسی صبحانه پنیر گرد ..میان وعده خیار سبزو سیب .دمنوش بابونه و عرق بیدو پنج تا آب ...

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
اره حتما عزیزم  من دو سال پیش رفتم باشگاه بدنسازی با رژیم شدم 74 خیلی خوب داشتم پیش میرفتم ولی ...

بارانبانوو تاپيك زده تا اونجا حرف بزنيم 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
عزيزم در حده ٥٠ تا ١٠٠ كمتر بخور  خيلي كمتر از مجاز بخوري استپ ميكنه يوقت وزنت اونوقت خودت اذي ...

اره راست میگی اشتباه کردم از فردا قشنگ کالریمو پر میکنم الان دیگه آخر شبه چیزی نمیخورم

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
@شب_بیدارم     کاری مجاز۱۲۸۰_کالری مصرفی۱۲۵۰ ورزش نیم ساعت پیاده روی،۲۰۰چرخش ...

راضیم عزیزمدلم‌تقریبا سالمخوری داشتی عسلم 👌🏻👌🏻👌🏻🧡🧡🧡🧡

هر ۵کیلو کاهش ۱۰۰تا کم میشه 🧡

سلام @شب_بیدارم   سرگروه جان من کالری مجازم ۱۴۰۰بود روی۱۳۵۰بستم

یه خرما بخور کالریتو پر کنی خوشگل من🧡🧡🧡🧡

بدووو بیااااا حراجش کردیمممم  ۷۰۰ تووووومنه فقط  خونه دارو بچه دار زنبیل و ور داروبیار😂 ...

چی حراج خوشگل باانووو؟؟؟😁😁

سپیده ی خرابکاری کردم 😂😂😂😂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊