2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512492 بازدید | 68299 پست

گلم‌ کجایی؟ هنوز نزاشتی؟؟؟  سرگزوه زرد داره  وزن میزاره😘 شما بعدش بزاز

@مرباجونی   ‍  ‍  

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
واسم بفرستش عزیزم

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترازونداشتم 😥ورزش می کنم کالری شماری روهم دقیق انجام دادم فقط روزخام گیاه خواری رونمی دونستم انجام ...

اشکال نداره گلم من فک کردم رعایت نکردی و وزنت تغییر نکرده هفته ی دیگه وزن کن ایراد نداره❤❤❤😘😘

عذرت موجه😆😆👍👍

2731
من آخر از همه میزارم😆😆😆😆

😂😂😂😂🖐 

تند تند باشه😂

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اره گلم ٧٠.٥٠٠

وزن هفتهی قبل ک پایان چالش بودرو بگو با فعلی و هدف

زود تند سریع

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
گلم‌ کجایی؟ هنوز نزاشتی؟؟؟  سرگزوه زرد داره  وزن میزاره😘 شما بعدش بزاز @مرباجونی &n ...

من گذاشتم ن بگو بصبره

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2738
من گذاشتم ن بگو بصبره

فقط تند تند 😆😆😆😆😆

@فندق_فسقلی    

گلم تو‌‌الان نکن... مربا داره میزاره😆😆😆😆😉😉

فقط تند تند 😆😆😆😆😆

اوه هنو میخام ی چایی بخورم😓😂😂

آره دقیقا☹️ داشتم نوشته های شوهرم رو تو گوشیم ویرایش میکردم ک اینطور شد..... باوشه😁😂

فرستادم واست نفسی من دختر منظمی ام😁

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
همه چیز و رعایت کنی عالی کم میکنی

شما چقد کم کردی از سه شنبه تا حالا ؟؟

میدونی من مشکلم اینه که مثلا تو برنامه مانکن زده کالری ماکرونی با سویا مثلا یه قاشقش ۱۰۰ کالریه حالا این یه قاشق ایا با رب و گوجه و روغن و پیاز در نظر گرفته شده یا نه فقط ماکارونی و سویا خالی😶

و حالا این ماکارونی مقدار روغن استفاده توش چجوریه یه قاشق ده قاشق پنج قاشق 

واقعا گیجم 

یکی از راهنماها گفت خودت اندازه گیری کن جدا جدا ولی خب نمیشه مثلا من یه قابلمه غذا درست میکنم چطور جدا اندازه گیری کنم 🤪

اوه هنو میخام ی چایی بخورم😓😂😂

‌کوفته قلقلی.. بدو برو‌کارتوو‌جمع‌کن😆😆😆😆😆😆

2706