2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512730 بازدید | 68299 پست
باریکلا عزیزم راضیم خانم  خسته نباشی عسلم💪🏻💪🏻💪🏻🧡🧡🧡🧡

ممنون گلم مرسی🧡🧡🥰🥰

مهتاب هستم عضو گروهنارنجی قد:۱۷۰ وزن فعلی:۸۲ وزن هدف:۶۸🙂🙂چالش پاییز ۹۹   به امید خدا و اراده خودم موفق میشم خواستن توانستن است🙃🙃
خو میخام بشم ۶۰دیگههههههه🙂 ۶۵بودم شدم ۶۷/۵۰۰🙆

موفق باشی💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رقیبای خوشکلم امروز چیکار کردید؟

من صبح دو کف دست نان و ده گرم پنیر خوردم

میان وعده ی لیوان شیر و ی تیک خیلی کوچک کیک

ناهار پنج قاشق بادمجان

عصرانه هم یه هلو یه نارگیل

شام هم نصف ساندویچ هندی

چهل پنج دقیقه پیاده روی داشتم.ورزش قدرتی بیست دقیقه انجام دادم. دو هم یک ربع.

کالری دریافتی 1320

کل کالری ک خوردم1349

بیستا کالری زیاد خوردم😢😢

@شب_بیدارم   سلام گلم۱۴۰۰کالری مصرف کردم ۱۰۰تا بیشتر متاسفانه❤️

از کالریت فردات ، ۱۰۰ تا را کم کن، ورزش هم داشته باش فردا 😉 حل میشه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
 از کالریت فردات ، ۱۰۰ تا را کم کن، ورزش هم داشته باش فردا 😉 حل میشه

اصلا این دور ورزش نداشتم ...به امید باشگاه ک جور نمیشه برم ...مرسی گلم ..از گرسنگی دارم میمیرم😑

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
مشکلم اینه نیمدونم چقد مجازه بخورم خب مثلا شیر یا کشمش هرچقد دلم بخاد میخورم؟!؟!؟

هرچقد میخوری بزن تو برنامه ببین چقد کالری داره دیگه.معمولا یه لیوان شیر کم چرب ۱۱۴کالری داره.کشمشم تو روز ۳۰ یا ۴۰تا بخور

سلام عزیزم... من و جیران و آذر داریم رقابت میکنیم شما هم میشیم چهار نفر عالیه😍😍😍

آره خیلی خوبه حالا امشب گفتیم یک تایپیک برای کسایی که میخوان رقابت کنن تو گروه نارنجی میزنیم میگم شمارو هم تگ کنن بیاین آنجه باهم حرف میزنیم😘😘😘

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد
عالی بود عزیزم 

😀🧡🧡🧡

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

@شب_بیدارم   سرگروه جونیییی

@minaa1379916   دوست جونم

کالری مجازم 1300 البته با کسر 200کالری بستنی دیشب

کالری مصرفی 1268

ورزشها 

20دقیقه رقص

100طناب

200چرخش با چوب 

200حرکت پهلو 

50 چرخش روسی

100دوچرخه ایستاده 

30 دراز نشست 

من عادت بد ریزه خواری دارم هی انگشت میزنم خیلی بده اینطوری🥴🥴🥴

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
@شب_بیدارم     کاری مجاز۱۲۸۰_کالری مصرفی۱۲۵۰ ورزش نیم ساعت پیاده روی،۲۰۰چرخش ...

سلام عزیزم

خیلی ام خوب

هر ۵ کیلو کاهش باید دوباره از فرمول کالری استفاده کنی و دوباره محاسبه کنی

منم ۱ ساعت ورزش،آب فراواااان، دمنوش

و نزدیک۱۰۰۰ تا خوردم و همه سالم 

نمونه غذای امروزم برای ناهار

@شب_بیدارم   سرگروه جونیییی @minaa1379916   دوست جونم کالری مجازم 1300 البته با کسر ...

عالیه ، ترکوندی که😀😀🧡🧡🤗🤗🤗🤗😘

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
 کالریت را پر‌میکنی؟؟؟ نون‌میخوری؟ مولتی ویتامین ؟ مصرف اب خداقل ۸ لیوان باشه.. هیچ وعده ای ...

مولتی ویتامین نمیخورم.

ابم نمیدونم فک کنم ۵لیوان

شیرینی درطول روز مثلا چی بخورم؟

دیر جواب دادید اینقد بیحال بودم تنها چیزی ک ب دهنم رسید این بود ک برم بستنی بخورم.الان بهتر شدم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)